Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebbet eszem, mint eddig...

Kevesebbet eszem, mint eddig lecsökkentettem a szénhidrátot, és semmi változás?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem,fele annyit eszem, mint eddig a vacsorát elhagytam,szinte már édességet sem eszem,és egy dekát nem fogytam.Csalódàst érzek,és nem tudom,mit csinálok rosszul?

42 éves vagyok,158/60kg.


2019. szept. 28. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Két hét az nem idő ebben az esetben.
2019. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy picit sem kellett volna megindulnia a mérlegnek,olyan jól esett volna pedig:-)
2019. szept. 28. 14:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne is állj rá minden nap. Elég két hetente.

Egy normál heti 0,5 kg-os fogyás havi 2 kg. Egy-egy mérésnél pedig a víz és a salakanyagok jelenthetnek akár 2 kg-os különbséget. Úgyhogy simán fogyhattál, csak a mérlegen még nem látszik. Esetleg mérd le centivel magad, és azt hasonlítsd legközelebb.

2019. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

koplalsz? Ne tedd! Kezdj el mozogni!


Fontos lenne, hogy mennyit a kalória beviteled.

2019. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Heti átlagokat nézz, minden nap reggeli wc után, evés előtt, hogy minél konzisztensebb legyen



Van egy angol mondás, hogy egy rossz diétát nem lehet túlmozogni: nekem úgy indult meg a fogyás, hogy abszolút kizártam minden szénhidrátot, beleértve azokat a gyümölcsöket és zöldségeket is amikben sok a cukor vagy a keményítő (krumpli, répa, stb.), cukor-alkoholokat kivéve minden édesítőt ki kell iktatni, és figyelni kell a rejtett cukortartalmát az olyan ételeknek is amiben nem is gondolná az ember (natúr yoghurt, stb.)



Ha gondolod írj üzenetet, segítek bármiben: ha tudsz angolul akkor Dr. Eric Berg videóit tudom ajánlani YouTube-on

2019. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de mi ez a vécé után mérd magad fétisetek? Szerinted 20-30 deka mennyit számít, mert ember esetében ez a maximum súlya egy kupac ürüléknek?
2019. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

#6: Felőlem úgy használod a saját mérleged ahogy neked jól esik. Akár kézen is állhatsz rajta, ha úgy kényelmesebb.

Ha diétáznál (vagy lenne egy kevés józan eszed) akkor értenéd hogy miért törekszünk erre hogy minél pontosabban mérjünk

2019. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt két hét még semmi. Másrészt mint gyakorlott fogyózó azt kell mondjam, hogy negyven fölött sokkal nehezebb, mint huszon- vagy harmincévesen. Tapasztalat. Azelőtt tíz kilót le tudtam dobni két-három hónap alatt, most 17 kiló majdnem két évbe tellett. És még hátra van legalább egy tizes.
2019. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen két hét kevés tudom, türelmesebb leszek, és tényleg így negyven felett nehezebb dolgom lesz.

Külön nem tornázom, egész nap mozgásban vagyok, a munkám miatt.

Diétát nem szeretnék követni, annak a híve vagyok inkább, hogy mindenből eszem, csak kevesebbet.

2019. szept. 28. 16:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát két hete picit kevesebbet eszel, de semmi plusz mozgás és mégsem fogytál semmit. Hmm.
2019. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!