Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok motivációs történeteke...

Írnátok motivációs történeteket, tapasztalatokat, hogy ne adjam fel a diétámat?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdem, de félek, hogy nem lesz kitartásom. Ti mire gondoltatok, amikor már majdnem elcsábultatok? Kb. 30 kilót kellene fogynom. Abban sem vagyok biztos, hogy jobb lesz az életem fogyókúra után. Írnátok sikersztorikat, hogy miben változott meg az életetek súlyvesztés után?

Tudom, nekem kellene motivációt találnom, és össze is írtam pár érvet, de jó lenne egy mondat, gondolat, amire ha rágondolok, biztos, hogy nem adom fel.

Áááá borzasztó, hogy már az elején sem vagyok lelkes. Így elég nehèz lesz. :(



2019. szept. 29. 07:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem az motivált, hogy egészségesebb lettem, több lett az energiám (sokkal kisebb az alvásigényem), jobb lett a közérzetem. Az is jó érzés, hogy jobban állnak rajtam a ruhák - régebben ruhavásárlásnál órákig keresgéltem, alig találtam valamit, ami nem szorítja a derekam, eltakarja a nagy, hájas hasamat... Még a nyakamról, arcomról is fogytam. Ha fel kellett mennem 2-3 emeletet lépcsőn, nagyon rosszul tudott esni, most kb. felszaladok és megyek tovább. Ebéd után már nincs az az érzésem, hogy ha nem alhatok egy jót most rögtön, még gondolkodni sincs erőm (munkahelyen elég gáz, amikor majd leragad a szemem, pedig koncentrálni kellene). Amióta lefogytam, sosem alszom ebéd után, nem is tudnék, több kedvem van mozogni, dolgozni.

A vizualizálás ötlete nagyon tetszik, én 10 flakon ásványvizet cipeltem magamon anno :)

2019. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 96kg vagyok és még csak most kezdtem el mozogni heti 4x, illetve odadfigyelek a kajára (úgyahogy), még csak 2 kg-ot fogytam. Az helyzet, hogy eljutottam oda, hogy nem arról van szó már, hogy tetszem e magamnak (mert azért idáig elfogadtam magam, sőt néha úgy éreztem nem is nézek ki olyan rosszul), a párom imád így is de most már az egészségemről van szó. Illetve gyereket is szeretnénk majd, és nem 100 kilóról szeretnék indulni. Bízom benne, hogy egy idő után több energiám lesz.
2019. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7# férjem keresztapjával ugyanez történt, ő is 49 volt.
2019. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!