Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a legutóbbi felmérések szerint a magyarok 65%-a túlsúlyos? Mind genetika lenne, vagy egészségtelen életmód?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 23:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Genetikailag kövér ember nincs
2019. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Jajj dehogy genetika! Sőt, megmondom neked, 95% csak zabálás. A többi talán más betegség. De, mielőtt jönnek a pajzsmirigy hívők... nekem is ALULműkődik, és nem vagyok 50 kg... szóval...
2019. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
82%

Mikor külföldre kerültem csak csodálkoztam hogy itt nincs is szinte kövér ember.

Aztán láttam az étkezésbeli külömbségeket.

Otthon az emberek sokat és egészségtelen dolgokat esznek. Itt ahol élek kevesebbet és egészségesebb dolgokat.


A halálom mikor hazamegyek és mindenki elszörnyűlködik milyen keveset eszek.... Nem hiába kövérek...

2019. okt. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%

Kb a magyarok 65%-a proli.

Zabálás,alkoholizálás,kevés mozgás,igénytelenség.


Még ahhoz is kenyeret esznek,ami önmagában is káros.

2019. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
73%
Proli nem attól lesz valaki, hogy nem táplálkozik egészségesen, lol. Egyébként semmit nem szólok, úgy él mindenki, ahogy akar, egy olyan világban, ahol megerőltető fizikai munkára egyre kevesebb az igény, várható, hogy ez lesz, éppen ezért nem is kifejezetten magyar sajátosság. Hízásra genetikailag hajlamos ember létezik, genetikailag és megváltoztathatatlanul kövér nem.
2019. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
79%

A rossz minőségű ételek nyomán megértem

Az emberek 75%-ának nincs pénze zöldségre gyümölcsre se max fehér kenyér párizsi a kölöknen azt egyen meg a pufi olcso azt megeszi kussol kb...

2019. okt. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
30%

Dehogy létezik genetikailag kövér ember,sőt ex a betegség is csak önigazolás,meg kifogás keresés,amibe lehet takarózni.


Ha sok CH-t viszel be,nem mozogsz nem sportolsz és nem kardiózol akkor dagadék leszel ha junk foodot eszel dagadt leszel ennyi a titok,logika.


Lustaság,igénytelenség kaja szinten is,olyan dolgokat megesznek az emberek,hogy a disznónak nem adnám oda fújjj.


Aki ezzel a ,,genetikailag hízok,levegőtől is hízok" többször kértem étrendet,mondom segítek utána leírom mit hogyan kell enni.


Szerinted küldött bármelyik is?


Nem,és tudod miért?


Ahogy Kevin Trudeau egyik anyagában mondja: ,,Take one hundred percentage responsibility of your life".

Vagyis vállalj 100%-os felelősséget az életedért.


Na a magyar 90%-ának ez nem megy.

2019. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
48%
6-os kifogás,bezzeg cigire,piára azért jut pénz ugye?
2019. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A magyar kúltúrábol fakadóan is egészségtelen, hízlaló ételeket eszik. Plusz az emberek életkedve, az életszínvonal egy lapáttal rá tesz még erre. Hisz ha nincs életszínvonal, semmi idejuk nem marad sportra munka miatt, nincs pénz mozogni, bérletre, jó kajára plusz stresszelünk. De ha például koreába mesz ott azért vékonyak és szép a hajuk stb mert ott a kulturalis kajaik is egeszseges etelek, és potom pénzért kapnak minosegi kaját és magas az életszinvonal, ennyi.
2019. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
32%

proli nem attól lesz valaki, hogy nem táplálkozik egészségesen, lol."


de, attól IS. lol. a proli igénytelen, márpedig igénytelenül összevissza zabálni nagyon is jellemző a prolikra. a tájékozottság hiánya, lustaság dettó, és az átlag magyar még ahhoz is lusta, hogy a neten utánaolvasson, hogy hogyan kéne enni.


"ahol megerőltető fizikai munkára egyre kevesebb az igény, várható, hogy ez lesz, éppen ezért nem is kifejezetten magyar sajátosság."


a fő ok nem a fizikai munka, mozgás hiánya (bár kétségtelenül közrejátszanak), ez gyakori tévhit. a fő ok a mértéktelen finomított CH zabálás. az étkezési szokások jóval többet számítanak, mint a mozgás.

a kérdés válaszolva egyértelműen a borzalmas étkezési szokások és az igénytelenség az oka annak, hogy el van hízva a legtöbb magyar.


azon meg sem lepődök, hogy a normális válaszok megint le vannak pontozva (akik leírják az igazságot), jó magyar szokás a kifogáskeresés, magyarázkodás, az igazságról tudomást venni meg már nem akaródzik.


az utolsóval meg teljesen egyetértek: a magyar kultúra sajnos ilyen: elég megnézni egy rokoni összejövetelt, gyakorlatilag kötelező addig zabálni, amíg majd szét durrannak.

a pénz viszont sztem megint csak kifogás, vhogy Fornettire, cigire, energiaitalra mindenkinek futja.

2019. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!