Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom, viszont tegnap este...

Fogyózom, viszont tegnap este megettem egy egész zacskó chio chipset. Most mire számítsak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kocsikázás közben bementem a benzinkútra és sajnos elcsábultam és vettem egy zacskó chipset, és megettem mind.. Ezzel most áthúztam az egészet?😩 Ha csinálok egy napos léböjtkúrát, vagy nagyonsokat mozgok akkor ezt semmissé lehet tenni? Nem kéne sokat fogynom, 170cm 58 kiló 23 éves lány vagyok, szóval max egy tizest.

Többet akármi van nem leszek ilyen hülye, de ha pl lemozgom az jó?



2019. okt. 13. 10:13
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, fogynod nem kellene, csak edzened és odafigyelned a megfelelő táplálkozásra.

Velem is előfordul néha (talán havonta 1x), hogy betolok egy zacskó chipset, mert éppen megkívánom. Előtte-utána ugyanúgy eszem, amiket szoktam, de még sosem vettem észre, hogy bármilyen hatása lett volna ennyi kilengésnek. Se kilóra, se máshogy. Tornázni amúgy is szoktam hetente 3x, ez nem függ attól, éppen miket sikerült ennem egy adott napon.

2019. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy? Kórház, koporsó: ez az útvonalad! Haladéktalanul keress pszichiátert!
2019. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim válasza:
91%

De te keptelen vagy felfogni hogy a skinny fatnak nem fogynia kell.

Nem azt mondtam hogy nem skinny fat az alakod (de itt megint jon az hogy a felfogasodat veri egy 5 evese is)

A szazalek meg nem tudom miert kene erdelekeljen engem. Szerinted az az eletem celja hogy a gyakorin 100 legyen az atlagom? Vicces elgondolas, de ilyen esszel ami neked van nem csodalom, hogy azzal se vagy tisztaban mennyire nem realis itt a %. A trollok es a magad fajta buta emberek mindenkit lepontoznak akinek mas a velemenye mint neki. (Akkor is ha 20 valaszbol 20 at kell lenyomniuk)

2019. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Bár szerintem ez egy újabb trollkodás, de játszunk.

Mit is takar pontosan a fogyókúrád?

2019. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Látod, kérdező, ez a vége a koplalásnak. Mi lenne, ha a betarthatatlan koplalás és állandó elcsábulás helyett normális étrendet követnél, és mozognál, hogy végre normálisan nézz ki? Ettől csak rosszabb lesz, amit most csinálsz. A zsírt nem fogja leadni a szervezeted, csak az izmokat. Menj át a testépítő kategóriába, ott tudnak segíteni, hogy hogyan állítsd össze az étrended.
2019. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Jaj gyermekem ne csinald, en is 170 vagyok es 54 kilosan mar rendszeresen elmaradt a menstruaciom, el sem tudom kepzelni mi tortenne 48on. Edz!
2019. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menj! Tudod, mi az a skinny fat? Fogyással nem lesz jobb. Nem fogynod kell, már skinny vagy.
2019. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
aki normálisan válaszolt annak ment a zöld kéz
2019. okt. 13. 14:19
 19/44 A kérdező kommentje:
egyébként meg nem troll kérdés, sajnos mostanában ez állandó vitatéma nálunk otthon, hogy miért nem eszek normálisan, sajnos nagyon leégettek neten és ott sok negatív kritikát kaptam a súlyomra, meg amúgy is gyűlölöm magam, ahogy kinézek.. privátban tudok küldeni fbt, annak aki akar, mert tényleg nem vagyok kamus ahogy itt egyesek mondták..
2019. okt. 13. 14:26
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
22: tényleg pszichológus kell, ha ennyire nem tudod kezelni a netes véleményeket, ennyire ne adj idegenek véleményére.
2019. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!