Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom, viszont tegnap este...

Fogyózom, viszont tegnap este megettem egy egész zacskó chio chipset. Most mire számítsak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kocsikázás közben bementem a benzinkútra és sajnos elcsábultam és vettem egy zacskó chipset, és megettem mind.. Ezzel most áthúztam az egészet?😩 Ha csinálok egy napos léböjtkúrát, vagy nagyonsokat mozgok akkor ezt semmissé lehet tenni? Nem kéne sokat fogynom, 170cm 58 kiló 23 éves lány vagyok, szóval max egy tizest.

Többet akármi van nem leszek ilyen hülye, de ha pl lemozgom az jó?



2019. okt. 13. 10:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Jó alakod van, arányos, nincs semmi vész, kellene találnod valami olyan mozgásformát, amiben örömödet leled! Hetente 4-5 alkalommal, amivel párhuzamosan a fehérje bevitelt is növelni kell.
2019. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
oké:) köszi a dicséretet
2019. okt. 13. 15:01
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus példàja vagy annak, hogy a probléma csak a fejedben létezik. SEMMI baj nincs az alakoddal. Csak önbizalomhiànyos vagy és beteges megfelelési kényszered van, csak tudnàm miért... Ki nem szarja le magasról, hogy x emberek mit gondolnak a testéről? A vélemény olyan mint a *egglyuk. Mindenkinek van, de senkit se érdekel a màsiké. Nem kellene velük foglalkozni.

NEM egészséges ahogy gondolkodsz, és ahogy màsok véleménnyilvànítàsàhoz àllsz. Ezt értsd meg.

2019. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem se rossz az alakod. Nézd meg azokat, akik kritizáltak téged, ők vajon elmehetnének-e fotómodellnek

- bár ha igen, az se számít, örüljenek neki, ne másokat oltogassanak.

2019. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
a legnagyobb szégyen az hogy férfiak csinálták ezt velem. :D hova tart ez a világ.. undorito
2019. okt. 13. 15:31
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó vagy, ahogy vagy! Ezt őrizd meg, se fogynod, se átváltoznod nem kell!!! Éld az életed és ne foglalkozz ennyit a külsővel.
2019. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem pozitív kapcsolatot nem kell megtartani. Máris beljebb vagy és kereshetsz pozitívat. Károkozásra semmi szükség!
2019. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi kérdésednél is írtam, hogy a kövér ma már egy szitokszó, arra használják, hogy kifejezzék a másikkal szembeni lenézésüket, megvetésüket; ill. a saját önbecsülésüket, egójukat, menőségüket akarják növelni mások leszólásával.
2019. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Teljesen normális az alakod! Nincs veled semmi baj.


De attól még a normálishoz képest van tovább. Ha szeretnél kiemelkedő lenni, akkor tényleg alakformáló edzésre lenne szükséged, és egészséges, betartható étrendre hosszú távon.

2019. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
100%

Uramisten ne akarj 48 kg lenni. Én annyi vagyok (48-49) és sokszor undorodom magamtól... Igaz én 175 cm de ebben az esettben az az 5 cm nem oszt nem szoroz.

A karjaim hosszú botok a lábaim pálcikák. Sokan csúfoltak anorexiásnak. Tehát valszeg te is megfogod kapni ezeket és hidd el nagyon rossz érzés. Nekem az álmom lenne ha minimum 55 kg meglehetnék.

Előlről nem néz ki borzalmasan a testem viszont oldalról pl. kiugranak a térdeim. Nem tudok picit keményebb felületen hason feküdni mert kidörzsölődik a medence csontomon a bőr, annyira kiáll. Ne akarj nagyon vékony lenni biztosan gyönyőrű vagy ahogy vagy. :) 16/l

2019. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!