Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom, viszont tegnap este...

Fogyózom, viszont tegnap este megettem egy egész zacskó chio chipset. Most mire számítsak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kocsikázás közben bementem a benzinkútra és sajnos elcsábultam és vettem egy zacskó chipset, és megettem mind.. Ezzel most áthúztam az egészet?😩 Ha csinálok egy napos léböjtkúrát, vagy nagyonsokat mozgok akkor ezt semmissé lehet tenni? Nem kéne sokat fogynom, 170cm 58 kiló 23 éves lány vagyok, szóval max egy tizest.

Többet akármi van nem leszek ilyen hülye, de ha pl lemozgom az jó?



2019. okt. 13. 10:13
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
nem 1-2 emberről van szó, egész ország világ előtt le lettem járatva durvan
2019. okt. 13. 14:34
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyél sok fehérjét és csinálj saját testsulyos és/vagy súlyzós edzéseket. Nem értem mi a bajod, mindenki elmondta már tok normálisan mit csinálj. Attól hogy lefogysz tíz kilót, ugyanolyan "szarul" fogsz kinezni mint ahogy most gondolod, a bőröd plöttyedt lesz és lógós, nem lesz formája a testednek, csak egy csontváz leszel. Segítek: te már most skinny vagy, azaz vékony. A skinny fat Azt jelenti, amit már ezerszer leírtak neked, hogy a súlyod teljesen rendben van, csak erosodnod kellene, izmot felszedned, hogy jól is nézz ki, vagy legalábbis úgy ahogy te szeretnél.


[link]


Ezeket a képeket nézd meg. Nagyon nem mindegy, hogy a 170 centihrz 50 kiló vagy és nulla izom van rajtad, vagy esetleg ugyanúgy 50-55 kiló, de szép tonusos, izmos a tested. Ne a mérleget nézd hanem a tükröt. Küldhetsz amúgy képet privátban ha gondolod, kíváncsi vagyok mennyire vagy skinny fat ténylegesen.

2019. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen az alakom, mar ugyis orszag vilag latta mindenhogyan ugyhogy tokmindegy hová toltom fel.. amugy igen, edzeni is edzek , koszi a normalis valaszt

2019. okt. 13. 14:42
 24/44 A kérdező kommentje:
fehérjét is eszek, és igyekszem nagyon kevés szénhidrátot
2019. okt. 13. 14:44
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezen semmi sem látszik az alakodból, csak egy nagy táska.
2019. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

[link]

talán ez jobban átjön

2019. okt. 13. 14:49
 27/44 anonim ***** válasza:
Gyűlölöd magad! Nem a kilóidat gyűlölöd, hanem MAGADAT! Ezen nem fog segíteni, ha még 10 kilóval (és nincs megállás a lejtőn!) kevesebb leszel! Az életedet, a kapcsolataidat, a szüleidhez való viszonyodat kell rendbehozni pszichológussal. Keress egy pszichológust! Mellesleg társat is kereshetsz!
2019. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
társ már van, de nem stabil kapcsolat, és nem feltétlen pozitív.. értem amúgy.
2019. okt. 13. 14:53
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek írod, hogy "te kutya!". Hát basszus, nem csodálom, hogy nagy a világfájdalmad. Mégis mit képszelsz magadról?

Vastagok a lábaid. Most így jó?

2019. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
mert ő miket ír?? nézd már meg légyszíves, amúgy meg tiltatni fogom a kommentjeit, mert csak kötekedik mindenhol... nyilván aki normális ahhoz én is normálisan állok de azért álljon már meg a gyalogmenet xd
2019. okt. 13. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!