Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy félek enni.

Régebben elég jó súlyban voltam, jó is volt az alakom csak az volt a problémám hogy elég pufi lett az arcom ami nagyon nem tetszett. Utáltam magam miatta. Alapból olyan az arcformám hogy a kerek és az ovális között mozog. Viszont amikor meghízok kicsit akkor mégjobban kikerekedik és undorodok tőle. El is határoztam hogy lefogyok.. le is fogytam. 162 cm vagyok és 47 kg akkor olyan 54-55 lehettem. Most hogy fogytam jobban tetszik a látvány viszont eljutottam arra a pontra hogy fèlek enni és hogy megint kiszélesedik az arcom. Lehet hülyeségnek hangzik de már lassan depis vagyok ez miatt és napi 600-700 kalorianal nem eszek tobbet. Ez is csak alma,narancs, csirkemell sonka neha turo, zabpehely tojas vagy tk kenyer, paradicsom, uborka.. Ma pl. 450 kalóriát ettem eddig.

Mit kezdjek ezzel?



2019. okt. 19. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg már csak azért is felesleges, amit csinálsz, mert a kamaszokra igen jellemző, hogy még akár addig túlsúlyos gyerek is egyszercsak hirtelen megnyúlik - tehát totál feleslegesen sanyargatod magad.
2019. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ez így kevés?

R: 2 purpur tk. kenyér 2-2 szelet csirkemell sonkával 3-3 szelet kígyóuborkával+ 1 db zöldalma

T: -

E: 2 db főtt tojás+paradicsom,uborka

U: Zöldalma

V: Zsírszegény natúr joghurt fagyasztott meggyel

2019. okt. 23. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!