Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő allatt várhatok...

Mennyi idő allatt várhatok látványosabb átalakulást?

Figyelt kérdés
3hete rendszeresen futok(2-2,5km) itthon is csinálok pár feladatot(felülés, lábemelés, ilyenek) és oda figyelek arra, hogy mit eszek. 168cm vagyok és 78kg(tudom nagyon sok :() arra lennék kívámcsi kb mennyi idő alatt látszik majd látványosabb átalakulás?(vékonyabb combok, laposabb has) ha folyamatosan fokozatosan növelem minden edzésből az adagot, akkor kb karácsonyra látszani fog? :) (egyebkent 17/l)
2019. okt. 23. 21:58
 1/6 anonim válasza:
Ez embertől függő. Én három hét rendszeres mozgás és helyes táplálkozással 4 kg-tól szabadultam meg és lapossabb volt a hasam én előtte mindig puffadtabb voltam . Fek voltam fújódva de azóta laposabb a hasam és három hét telt el. 18L /150cm / 51kg (mostmár )
2019. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Első vagyok ujra—> valoszinű hogy igen lesz változás ha tényleg kitartasz de mint mondtam embertől függ . Én a zsemlét/ kenyeret (pékárukat) hagytam el az életemből
2019. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 10-15 kg utàn màr làtszani fog, mert nincs extra sok felesleged.

Nekem pl rengeteg plusz van, így -27 kgnàl jàrok, és még nem làtszik. Majd idővel.

Nem az a fontos, mikor lesz làtvànyos, hanem az egészség:)

2019. okt. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél-egy év múlva.
2019. okt. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1. Válaszolónak:

Kondizni jársz vagy otthon tornázol?

2019. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nagyon sokára fogod látni, mivel az énképed folyamatosan idomulni fog a kinézetedhez. Ruhákat figyeld inkább, ill. centivel mérd magad, esetleg olyan képeket készíts, amin nem látszik a fejed, így sokkal inkább magadat fogod látni.
2019. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!