Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni jövőhétre 2...

Szeretnék fogyni jövőhétre 2 kg-ot. Mit egyek ahhoz, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Mostanában nem figyeltem az étkezésemre, és visszajött 5 kg. Nem koplaltam sosem, egyszerűen csak sok fagyit, és egyéb édességet tömtem magamba. Szóval. Szeretnék jövőhét péntekig fogyni 2 kg-ot. Hogyan csináljam? Akkor megyünk nyaralni, és nem férek bele a fürdőruhámba. -.-' Segítsetek!
2010. júl. 17. 04:16
 1/8 anonim válasza:

háát

ha tudod a választ akkor nekem is ird meg

2010. júl. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alma,ásványvíz,mindkettő korlátlanul fogyasztható,ha ezen élsz egy hétig le is fogysz és egy hét alatt az egészséged sem vágod tönkre.Én fotózások előtt ezzel dobok le 1-2 kilót.Ha megvan a kitűzött súly ,abbahagyhatod előbb is mint egy hét.
2010. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én egyszer úgy fogytam le kb. 3 kilót egy hét alatt, hogy reggel és este csak gyümölcsöt ettem, csak ebédre volt valami tartalmasabb, de akkor is inkább leves. Ne egyél kenyeret, ha éhes lennél, kapj be pl. 1-2 Korpovit kekszet (1 db csak 19 kalória). Vigyázz, hogy utána ne kezdj el falni, mert visszajöhetnek a kilók! Ez azonban csak tűzoltásnak jó, ha tartósabb eredményt akarsz, akkor sok mozgás (pl. úszás, bicajozás, gyaloglás), és este 6 után ne egyél már semmit. :) Sok sikert hozzá!


(Persze nem mindenkinek működik ugyanúgy az anyagcseréje, ezért ez csak egy javaslat, nálam legalábbis működött.)

2010. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak,a folyadékfogy.-tól és az almától távozik a szervezetedből a fölösleges víz,így tuti lesz az a 2kg!!!


igaz,nem zsírból fogysz így,de most nem ez a fő szempont!:D

2010. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az a fő kérdés, hogy mit egyél, hanem az, hogy mit tegyél. ;-)

Naponta fél óra laza futás ebben a jó időben, és meglesz jövő péntekre az a 2 kiló. Ráadásul egészségesebb is, mint a tápanyagmegvonás.

2010. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó idő??? Na ez a kánikula minden csak nem jó! Ha ebben az időben elkezdenél futni, akkor a mentő vinne el. Inkább valami klimatizált helyen sportolj. AMúgy az alma-ásványvíz kombináció nekem is bejött, én 3 nap alatt fogytam vele 2,5 kg-t és nem szedtem vissza.
2010. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fuss esténként! Lemegy hamar pár kiló, s még drasztikus kajamegvonást sem kell alkalmazni. Este 7 után már elviselhetőbb a meleg, akkor próbálj meg kocogni. :)
2010. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 kg miatt nem férsz bele a fürdőruhádba? na ne röhögtess....
2010. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!