Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 84 kilórol lefogytam 78 ra....

84 kilórol lefogytam 78 ra. Elkezdtem komolyabban venni az edzést, bringazok és saját testsúlyos edzést végzek. Kérdés?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hétben leküzdhetetlen farkas éhség uralkodik el rajtam . Amíg nem ettem így , elég energiahianyos voltam most viszont kicsattanok. A problémám az , hogy tartok tőle hogy újra megnő a gyomrom. Ez volt ami miadt elkezdtem fogyni, mivel régebben sok sört ittam amivel ugyan teljesen leálltam, de nem tudom ha a kaját szabadjára engedem, nem jön e vissza edzés mellett a nagy pocak.
2019. okt. 26. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nehéz válaszolni, de ha sokat edzel, lehet, hogy több kalória (és több vitamin) kellene. Ha a plusz kalóriát nem finomított szénhidrátokból, junk food-ból és sörből viszed be, hanem egészségesebb ételekből, szerintem nem lesz megint sörhasad. Egyél többet, aztán figyeld magad, mérd a centiket.
2019. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet
2019. okt. 27. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell szabadjára engedni a kaját, olvasgass kicsit, informálódj,

Kezdésnek ajánlom a sárga kapszula című ingyenes ebookot.

2019. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?

Nekem is pont 83-84ről kellene yan 78ra lejjebb mennem.

2019. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
32 f :)
2019. nov. 3. 00:31
 6/7 anonim válasza:
Hány alklalommaml végzel súlyzós illetve Kardioedzést egy héten?
2019. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hi saját testsúllyal edzem. Van egy tolódzkodó àllvànyom , meg egy huzodzkodóm. Végülis csak huzodzkodok , vekvotamaszozom tolódzkodok. Guggolok egylàbbal. Kocogni heti egy alkalommal egy 5 kmt bringázni hétvégente tekerek egy 40km ét egyhuzamba
2019. nov. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!