Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most én csinálok valamit rosszul?

Most én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve. 178 cm vagyok, 114 kilo voltam, 2 hete használom a futópadot, 50 perc sétára, emelkedővel (~600 kalória gép szerint, igen nem pontos gondolom blabla, de tényleg azért mozgok rendesen el is fáradok) és igen már írtam itt kérdést korábban. 4 napja 111.1 kilo voltam, viszont most 112.6... A mérleg a rossz? (Tudom minden dagadék ezt szokta mondani) de én tényleg nem értem. Nem eszek annyit, nem eszek éjszaka se. Reggel 3 kis szendvicset eszek barnakenyérből (igen kenyér kenyér de kezdetnek nem hiszem hogy rossz, és tényleg kis szendvicsek, párizsival, salátával margarinnal). Ebéd az változik mindig, vacsorám általában 4 darab Pick baromfivirsli mostanában sajttal. Tudom, hogy a sajtban sok a kalória, de nem eszek abból sem sokat. Most tényleg mi történik?

2019. okt. 30. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, nyilván nem akarod feladni, ezt akartam érzékeltetni, hogy 2 hét semmi az örökkévalósághoz képest, hiszen örökre tervezed.


9-10-es válaszolónak szíveld meg a tanácsait.

hajrá!

2019. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Flagstaff ***** válasza:
A tojásnak természetesen nem a rettenetes sárgájától félek, hanem a koleszterinszint emelő hatásától, ami tovább növeli a túlsúlyos embereknél amúgy is megemelkedett szívinfarktus kockázatát.
2019. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lachesys ***** válasza:
nem hinnem hogy a tojasban levo koleszterin fogja eltenni lab alol, amit a dietaja alatt fogyaszt:D
2019. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem muszáj senkit ijesztgetni a tojássárgája kolereszterinszint-emelő hatásával, mert nincs ilyen neki, ez egy régebben elterjedt mítosz, amiről már kiderült, hogy nem igaz.
2019. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szeretem a tojást, fura mert minden rántott dolgot kb igen (már nem eszem egyértelműen őket:)), illetve bundáskenyeret (sem eszem már többet) de régebben simán bevertem őket .D
2019. nov. 2. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!