Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 6kg-ot leadni? 17/l

Hogyan lehet 6kg-ot leadni? 17/l

Figyelt kérdés
159cm magas vagyok és 50kg. Úgy szeretnék 6kg-ot leadni, viszonylag gyorsan, hogy közben formálódjak is. Tehát a 44kg-ban már az izmok súlya is benne legyen.Esetleg milyen diétát és ahoz milyen edző gyakorlatokat tudtok ajánlani amikhez nem feltétlenül szükséges konditerem?

2019. nov. 1. 07:45
 1/10 anonim válasza:
90%
Ne haragudj de keress egy orvost. Az már anorexia. Miért akarsz ilyen szinten lefogyni? Az már nem normális. Az már sovány.
2019. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Már most is túl sovány vagy.
2019. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%
161 cm vagyok és 52-53 kg. Én se vagyok megelégedve a jelenlegi helyzettel, de én már 50 kg-val kibékülnék. Szerintem a 44 kg nagyon kevés. Jól tudom, mert 46 kg is voltam ugyanezzel a magassággal. A fiúk rám se néztek, mert "lapos" voltam, hiába edzettem mellé. A rokonság meg már az anorexiától féltett. Úgy gondolom, ha nem vagy elégedett magaddal, akkor inkább csak egy kis "formálásra" lenne szükséged, mert a súlyod ideális. Ajánlani tudom Chloe Ting videóit YouTubeon. Rengeteg ilyen videóval, meg hasonlókkal találkoztam már, egy csomót átbogarásztam, kipróbáltam. Szóval, ha van kérdésed, akkor írj nyugodtan.
2019. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tök jól nézel ki, nincs értelme diétáznod.
2019. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Youtubon millió ezzel foglalkozó videó van azt csinálod amelyik tetszik. Tornát, saját test súlyos erősítő gyakorlatokat csinálj és sok fehérjét vigyél be, abból építkeznek az izmok

De ne várj gyors eredményt és inkább a centiket mérd mert 1 kg izom sokkal kisebb mint 1 kg zsír

2019. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
A súlyoddal semmi baj, ha az alakod nem tetszik, akkor kezdj el sportolni!
2019. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem fogynod, hanem formálódnod kell. Ez azt is jelentheti, hogy egy dekát nem fogsz fogyni, mégis sokkal jobb lesz az alakod (mint ahogy az egyik előző válaszoló is mondta, 1 kg izom sokkal kisebb térfogatú, mint 1 kg zsír). A neten elég sok gyakorlat van, nézz utána, különösen arra a területre keress, amivel most nem vagy megelégedve. Állíts össze magadnak egy edzéstervet különböző gyakorlatokból, minden nap csináld meg, és napról napra növelheted is a számot.

Jó edzést :D

2019. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
22%
Aranyoskám, hát az attól függ, hogy réz, aluminium vagy egyéb vas. Beviszed a méhbe, ott a koma megméri aztán megmondja mennyi lesz a lóvé. Aztán leadod, így megy ez aranyoskám.
2019. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha formásabb akarsz lenni, akkor magadra kéne szedni 6-8 kg izmot!
2019. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13%
Sztem max 4kg izom ha mar igy beallitjuk szegeny leanykat🦄, szoval 45-48 a cal. 🖖
2019. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!