Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22kg-ot mennyi idő alatt...

22kg-ot mennyi idő alatt lehet tartósan lefogyni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 20:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#8-as hogy sikerült?
2019. nov. 2. 11:58
 12/18 anonim válasza:
39%

Ha nem eszel sok cukrot, szénhidrátot és zsíros dolgokat és mellé sportolsz két év alatt többet is tudsz fogyni.

Az én tippem, hogy a napot kezd gyümölcssalátával vagy kefírrel aztán ebédre egyél vékony husit RÍZZSEL, uzsonnára meg tízóraira én répát ropogtattam, de te választhatsz bármi gyümölcsöt, zödséget. Csak vigyázz a sok szőlővel mert abban bőven van agyümölcscukor!

Vacsorára keveset egyél, szerintem tésztát. Ami a legfontosabb vacsora után menj el futni vagy focizz, mindegy csak sportolj! :) Sok szerencsét, ha szorgosan csinálod akkor ez összejön majd egy év alatt is!

2019. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Vacsorára tésztát? Ez aztán a diétás étrend! Atya ég!
2019. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Rozskenyeret ettem,azt is csak reggelire, 9-kor egy banant, delben proteint ettem zoldseggel, aztan hazaerve ugyanezt. Delutan 4-kor ettem utoljara, aztan fel ora mozgas es masnap reggelig nem ettem semmit, tehat azt lehet idoszakos bojtnek is tekinteni. Viszont ha megkivantam megehettem egy gomboc fagyit, vagy egy kis csokit, szoval nekem ez valt be, igy nem vonok meg magamtol semmit. Most gyogyszert szedek, igy nehezebb fogynom, most azt csinalom, hogy deltol nem eszem semmit, ehhez is hozza lehet szokni. Ha mar lefogytal utana megtartani szerintem viszonylag konnyu, ugyanezt csinalom, csak tobb rozskenyerrel. Viszont mivel ujra fogyni szeretnek a kenyeret el kell hagyni, nalam az a mumus.
2019. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én pont 22 kilót fogytam eddig. 78 kilósan mentem szülni, most 13 hónapos a kisfiam, és 56 kg vagyok. Még szoptatok, tehát nagyon oda kell figyelnem az étkezésre. Koplalás kizárva, mégis sikerült, szóval nem lehetetlen.

Tészta helyett vacsira inkább egy kis zsírszegény túrót javasolnék, abban lassú felszívódású fehérje van, amire ilyenkor szükség van (a tésztát, és egyebeket, amikben finomított szénhidrát van, kerüld el messziről, vagy maximum a délelőtt folyamán fogyasztd kis mennyiségben, és ne minden nap.) A testmozgás is fontos. Találj valamit, amit szívesen csinálsz, úgy sokkal könnyebben veszed rá magad. Az étkezéssel kapcsolatban még annyit, hogy próbálj többször keveset enni, kerüld a cukrot, és este ha pl húst eszel, akkor köret nélkül. Napközben köretként zöldségek, pl uborka,paradicsom szinte korlátlan mennyiségben mehet, rizs módjával, krumplit inkább ne( magas a keményítőtartalma, ami szintén kedvezőtlen hatású) Este hat után már tényleg csak kis mennyiségek, ne egyél ilyenkor már nehezen emészthetőt, próbálj időben elaludni, amennyire tőled telik. Légy kitartó, és tűzz ki magad elé kisebb célokat, ami motivál, és mérd a centiket időről időre. A mérleg sokszor becsapós és elkeseríthet. A centi nem hazudik ;)

Remélem, segítettem valamit.

26/N

2019. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.. nagyon kedvesek vagytok.. a hússal csak annyi gondom van hogy vega vok és laktózérzékeny.. :D
2019. nov. 4. 21:49
 17/18 sadykowich válasza:
68%
Ha 270 kg vagy, akkor egy jól irányzott sz*rás is elegendő lehet.
2019. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

Három hónap alatt 9 kg le lehet fogyni. Kétszer sikerült már. Egyszer a 90 napos diétával. A másik alkalommal, napi 2x20 perc intenzív séta. Napi 10 perc intenzív torna és este 6 után nem ettem.

(Egyszer 10 kg fogytam 1 hónap alatt, mert pajzsmirigygyulladás miatt alig ettem.)

2019. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!