Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan és nagyon tartósan lefogyni?

Figyelt kérdés

Ma reggel mérlegre álltam 3 hónap után. És ledöbbentem. A környezetem sokat mondogatta már hogy híztam, erősödtem és hát most és is láthattam hogy valóban így van. Nem érzem jól magamat a bőrömben, undorom magamtól, egy selejt vagyok akire csak mondogatják hogy jól néz ki de amúgy sosem lesz elégedett magával, amíg el nem éri az áhított súlyt... Én nem szeretek 'husis' lány lenni, teszek rá hogy a pasik 80%-ának az tetszik, nekem nem én nagyon vékony akarok lenni, szálkás, szép sovány. A sírás kerülget mióta a mérlegre néztem.


Szóval: hogyan tudnék viszonylag gyorsan és teljesen tartósan lefogyni vékonyra a 'husisból'? Mind étrend, mind mozgásformák formájában?


Fehér pékárú az teljesen off lesz mostantól, munka előtt a princess közelébe se megyek, pedig imádtam, de nem baj majd pótlom abonettel vagy bármivel. Édességből is vissza veszek. Ötletek még? Bármi, nem baj ha drasztikus.


Sürgős lenne. :(


22/L



2018. okt. 7. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A kalóriát kell figyelni, nem azt, hogy milyen színű a pékáru.
2018. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Számolj kalóriát, nem tudom hogy mennyire van szükséged, olyan 1800al szerintem már biztos hogy fog fogyni.

Egyébként nem baj, ha van valakin 5 kiló felesleg, az még simán lehet jó is

2018. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Úristen dehogy jó.. Egy rémség vagyok.
2018. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. at én írtam csak másik profilból.. Szóval dehogy is jó.. tanácsokat kérek még mert rosszulvagyok magamtol.
2018. okt. 7. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál azt tartsd és mozogj hozzá valamit :)
2018. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne gondold azt, hogy az abonett jobb, vagy kevésbé szénhidrátdús, mint a klasszikus kenyerek.

Ha nem tudod megállni, akkor én az Abendbrotot javaslom. Már lehet kapni egy csomó pékségben. Persze ebből is csak minimális mennyiséget vigyél be. Az is jó ötlet, ha zabból sütsz kenyeret.

Magas glikémiás indexű szénhidrátokat (rizs, krumpli, cukor, méz, szőlőcukor, aszalt gyümölcsök, gyümölcsök közül ananász, mangó, szilva, szőlő...stb.) egyáltalán ne fogyassz.

Helyette egyél zöldségkrémleveseket, vagy magában sűrített főzelékeket.

Fontos, hogy naponta legalább 5x-6x egyél.

Ha éhes vagy, ne szénhidráthoz nyúlj először, hanem inkább egyél mandulát, kesudiót, vagy bármilyen sótlan olajos magvat.

Az anyagcserédnek állandóan pörögni kell, a fogyni akarsz, és egy napra sem állhat le. Ha gondolod, napi kétszer írhatsz zöld teát is, ha bírja a gyomrod.

A tojás, a sajtok, a zöldségek és a magvak az alapjai egy kiegyensúlyozott diétának, de naponta 1x megehetsz egy almát vagy körtét is.

A lényeg, hogy a szénhidrátot ne told túl, ugyanakkor nem szabad teljesen kiiktatni, mert akkor se fizikailag, se szellemileg nem leszel képes teljesíteni.

Valószínűleg így több zsírt és fehérjét fogsz enni, de ettől nem kell megijedni, mert a zsírtól valójában nem fogsz hízni. Eleve nem is az a szerepe a szervezetben, így bárki, aki be akar rángatni egy zsírfóbiás, vagy kalóriaszámolgatós szektába, el ne hidd nekik ezt a baromságot, mert semmi valóságalapja nincs.

Anno 20 kiló felesleges volt. Amikor elkezdtem így étkezni, eleinte nem vártam tőle nagy változást, de már az első 2 nap után hosszú idők után megbillent az első 1 kiló mínusz.

2018. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!