Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő alatt értetek...

Ti mennyi idő alatt értetek el a célotokat?

Figyelt kérdés

Honnan indultatok és mi volt a cél? Heti hányszor, hány órát edzettetek és mit? Követettek valamilyen diétát? Mi volt a motivációtok és mi volt nehéz az egészben?

Csak információt szeretnék gyűjteni és kicsit motiválni magam így a legelején.



2019. nov. 3. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
a mai napig rajta vagyok, remélem, 90évesen is lesz,ami éltet! 36/ffi
2019. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából 8 hónap alatt adtam le 28 kilót, mostanra átlagos férfi testem van kicsi pocakkal. Ez volt a cél tulajdonképpen, de mivel egészen rákaptam a dologra most kezdem majd el az edzéshez igazítani az étrendemet és felszedni pár kiló izmot.
2019. nov. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33 kilót fogytam kb 1 év alatt, 87-ről indultam 30 éves nőként. Ezt évekig tartottam, amíg gyógyszerektől visszajött most 13, ezt le szeretném adni ismét, sőt picit még többet is, nagyjából 15 kilóra gondoltam.
2019. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Habár a célom hivatalosan 65 kiló volt, úgy érzem a 67,5 is tökéletes nekem, most már csak izmot szeretnék felszedni egy picit. 101,5ről indultam tavaly augusztusban. Életmódváltás, rendszeres mozgás az első 8 kiló leadása után. Igazából ebben az egészben az a szép, hogy semmi szigor nincs benne. Mindent eszek amit szeretnék, csak mértékkel. És a mozgás is ilyen, hogy amihez épp kedvem van, azt csinálom. Erősítés a konditeremben, spinning, hot iron, biciklizés, csak egy laza séta a környéken, itthoni erősítés. Nincsenek korlátok sem az edzésben sem az étkezésben. Azt csinálok amit akarok és nem azt amit egy hülye diéta vagy edzésterv megszabott nekem. Olyan életmódot alakítottam ki, ami nekem is kényelmes, hiszen nincs értelme hónapokig vasszigorral sanyargatni magad, mert alig fogod várni hogy visszaterhess a régi életedhez.
2019. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 21 éves nő vagyok és 178 centi.
2019. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33 kilot fogytam fel ev alatt.
2019. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87-rol 56-ra fogytam fel ev alatt. Naponta fel orat mozogtam. Minimalisra csokkentettem a szenhidrat bevitelt. Motivaciom: merleg. Szinte naponta lattam rajta a valtozast, igaz csak dekagrammocskak, de engem nagyon motivalt, hogy 1 dkg-mal megint kevesebb vagyok.
2019. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ezeket olvasva én is motiválódom és hát remélem egy idő után nekem is ilyen sikerélményeim lesznek. Nektek pedig gratulálok a kitartáshoz és az eredményhez! A vasszigor és bekorlátozott életmód nálam sem fog működni, még csak tervezem, hogy hogyan csinálhatnám ezt egyszerre sikeresen és élvezettel is, de ennyi munkát mindenképp megér a változás.
2019. nov. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!