Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok? Kalóriadeficitben...

Miért hízok? Kalóriadeficitben vagyok.

Figyelt kérdés

Jelenleg súlyt tartok és valahogy mégis hízok vagy nem tudom..

1500 kalóriát ehetek súlytartásnál viszont 1000 kalóriánál sosem eszek többet mert nem tudok/így jön ki. Eszek rendesen minden nap főtt ételt is. (Ma pl. rizst+tejszines csirkét ettem uborkával meg tegnap is ebédre) Mégis az arcomon úgy látom mintha "pufibb" lenne vagy nem tudom.. lehet csak beképzelem..

Lehetséges hogy valaki CSAK arcra hízik?



2019. nov. 6. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Szar az étrended és vizesedsz pl.


Mérleg mit mond?

2019. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Beképzeled! 1000? Az éhezés! Gondolom, anorexiás vagy
2019. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
nem vagy kalóriadeficitben....
2019. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De abban vagyok.

Ma ezeket ettem:

R: 40 g telj. kiörlésű zabpehely (vízzel) + 10 g natúr kukoricapehely+ 50 g golden alma

T: hosszú kávé tejjel, édesítővel

E: 150 g tejszínes csirkemell+ 120 g fehér rizs + kígyóuborka

U: 50 g golden alma

V: tojás rántotta 3 fehérje 1 sárgája+3 szelet csirkemell sonka+fél paradicsom+uborka (a tojást 10 g Flora proactiv vajjal sütöm)

2019. nov. 6. 16:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma 224 kalóriát égettem
2019. nov. 6. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:

a sárgáját kidobtad? :(((

és miért fél paradicsom, miért nem egy egész


ok, ez volt ma.


és ezt mióta csinálod? minden nap ezt eszed?

2019. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kb 3-4 napja tartok súlyt.

Nem, nem minden nap eszem ezt.

2019. nov. 6. 16:17
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha úgy veszed észre hogy hízol, akkor lehet túltolod a szénhidràtot. Az pl megköti a vizet is, tehàt lehet hogy vizesedsz és azért nő a súlyod. Nem a kalóriàkon múlik, hanem a tàpanyagok arànyàn. Amúgy 1000 kalória az koplalàs. De ahogy gondolod.
2019. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

óóó, hát ne légy ilyen türelmetlen :) 3-4 nap az semmi.

ha egy hónap múlva se látnál változást, akkor lehetne gondolkodni. de jobb lenne, ha nem ilyen minimál kaján éldegélnél egy hónapot. bármikor különböző okok miatt előfordulhat, hogy egyébként ütemes fogyás közben egyszercsak megállsz vagy akár felfelé ugrik a mérleg (ez 2-3 kiló is lehet!), ilyenkor nem szabad megijedni meg feladni, folytasd tovább (csak valami rendesen beállított étrendet, ami jóval több, mint 1000 kcal).

2019. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Légy türelemmel :) vizesedhetsz is és a zsír sem egyenletesen adod le mindenhonnan. Az étkezésed napi 4-5 kisebb étkezésből álljon. A kávé és az alma nem számít annak önmagában véve. Ne a kalóriákat számold, inkább arra figyelj h a zsíros, cukros, fehér lisztes ételeket, alkoholt kerüld. Például a tejszínt, tejfölt, zsíros sajtokat is hagyd ki. Inkább natúr joghurtot használj. Estére már kevés szénhidrátot egyél, inkább helyette nyers v főtt zöldségeket valassz. Kitartást! ;)
2019. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!