Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Böjtöléssel hogy lehet fogyni?

Böjtöléssel hogy lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Attol függ, mit értünk böjt alatt
2019. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hízó hormon, lol
2019. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

3 tojás+ pörkölt köret nélkül. zöldségből akármi 1-2 kivétellel

pl: sok káposzta, karalábé, retek, cékla, ritkán répa és paradicsom. és csonthéjasból is keveset.

Gyümölcsöt nem igazán mer ásványból oké, de és 90% cukor ami a koplalást kínzássá teszi.


meg amiről senki nem beszél, hogy a hús is fürdik az ásványi anyagokban


pl: gyümölcsel tényleg mazohizmus koplalni


amikor lusta voltam a tojást csak nyersen lenyeltem(nem kötelező, ha sütve főzve jobban ízlik) 9 percet spóroltam :)


ja szidhat aki akar:)

részemről csak ismételném magam, csak a fölöslegest hagytam ki pl: tészta, rizs, krumpli, bab, gyümölcs


általában 7óra kűrül ettem és semmi étvágyam nem is volt a sok zsíros ételtől

2019. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A böjt az, amikor nem veszel magadhoz táplálékot.


Ha husit eszel zöldséggel az már nem böjt, hanem szénhidrátszegény étrend és semmi köze a böjthöz, viszont fogyáshoz ideális!

2019. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

az más, hogy mindenki mit ért böjt alatt

pl: 3-6 óra alatt teljesen kiürül a szénhidrát

ha elfogyott akkor megkezdődik a májban a zsír lebontás

ha nem eszel szénhidrátot akkor a máj egy idő után hozzászokik és elégé hatékony lesz.


16 óra után már elkezdi felemészteni a megkövesedett hulladékot fehérjét( rosszul összerakott, megkövesedett, stb)

ezért ettem tojást, hogy pótoljam a napi egyszeri evéssel, de a húsban is van fehérje

ha engem kérdel a böjt nem egy heti éhezést jelent, meg igen tág, hogy mit értünk koplalás alatt, napi egyszeri evést én csak dicsérni tudom

2019. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16-20 óra után már nincs fehérje, mer lebomlik. igen ilyenkor elkezdi felkutatni a salakot és fehérjét nyer ki belőle, ha így csinálod nem lesz izom vesztés.
2019. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ha két napig nem eszel vagy három az sok izom vesztéssel jár, de akkor sem káros a szervezetre amíg van honnan kinyerni.


2016-ban egy japán tudós nobeldíjat kapott mer bebizonyította a böjtölés előnyeit és ő is azt nyilatkozta, hogy elég egyszer egy nap.

2019. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Időszakos böjtölök 10 éve, hobbim a testépítés, ezzel szálkásítok, ezzel tömegelek... Akit erdekel, nezzen utana... De mennyi butaságot összehordtok itt páran... Könyörgöm, ha fogalmatok nincs dolgokról, a francnak okoskodtok... A böjt jelentését sem tudjátok, keveritek a koplalással, de megy az okoskodás ezerrel...
2019. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt azoknak, akiknek fingjuk nincs, mihez szólnak hozzá...

2019. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!