Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetek undorítóan kövér, ha...

Lehetek undorítóan kövér, ha a 38-as ruhák, farmerek is rámjönnek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat híztam egyetem miatt 170 cm vagyok és 67kg. Egyszerűen olyan gusztustalannak látom magamat hogy minden nap órákat gondolok rá. Étkezési zavarom volt több évig, ezért a saját testemet nem tudom reálisan látni. Szerintetek lehetek kifejezetten kövér, dagadt, ha a 38-as h&m-es,tally weijles, stradivariusos farmer például rám jön?

A válaszokat előre is köszönöm!

19/L


2019. nov. 17. 01:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amúgy te magad írtad, hogy nem látod reálisan a tested, étkezési zavarral küzdöttél meg minden, akkor miért kérdezel ilyeneket? Ha te is tudod, hogy nem látod magad reálisan, akkor miért kérdezel meg másokat, hogy az M-es MEDIUM méreteddel undorítóan kövér vagy-e? Ne itt akard az egosimit megkapni, nem fogod jobban érezni magad tőle. Keress fel egy pszichológust és tedd rendbe az életed, mert amíg mások véleményevel vagy elfoglalva addig sosem leszel boldog. Hidd el, tapasztalat.
2019. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
150 cm / 67 kg / 38-as nadrág, és duci vagyok. :D Voltam 44-es is, na az undorítóan kövér volt. Ez csak húsos, szép lassan ez is lemegy. Szóval biztosan nem vagy kifejezetten kövér. :D
2019. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!