Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés plusz kiló. Önelfogadás,...

Kevés plusz kiló. Önelfogadás, vagy fogyókúrázás?

Figyelt kérdés
Tehát nem az egészségtelen kövérségre kell gondolni, csak 5-10 kiló pluszon. Ha valaki a lelke mélyén szeretne vékony lenni, de nehezére esik fogyózni, akkor melyik a jobb? Ha elfogadja magát, hiszen lehet élni ezzel a kevés túlsúllyal, van, akinek pont az ilyen alak tetszik, meg öltözködéssel lehet látszólag karcsúsítani, vagy inkább tényleg vegyen erőt magán és ha szenvedéssel, akkor is adja le a plusz kilóit, mert úgyis vékony szeretne lenni?
2019. nov. 23. 08:21
 1/7 anonim válasza:
Én ugyan így vagyok ezzel, nem tartom magam kövérnek, de azért egy 4-5 kg felesleg van rajtam.. én szeretnék fogyni kb 3kg-t. Szerintem te is adj le valamennyit, 10 kg-t egyaltalan nem kell, de szerintem ha leadsz kb 4-5 kg-t az meglátszik, és tartható is
2019. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok mint te. Szerintem inkább mozogjál rendszeresen, amúgy is endorfint termel és olyan jó érzés utána + még egészséges is, és karbantartja a testet.

Diéta állhat annyiból hogy nem eszed meg ami már tényleg nagyon durván egészségtelen, illetve nem eszel 4 embernek való adagokat..

Az önsanyargatást, salátán való élést felejtsd el.. én is beleestem abba a hibába és semmit sem fogytam de még a közérzetem is szar lett és megborult a ciklusom.

Remélem tudtam segíteni.

2019. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előző vagyok, még annyi hogy teljesen másképp néz ki egy 60 kilós puhány test (párnás has, narancsbőr, stb..), és egy 60 kilós sportos test.. le lehet vékonyítani magadat jól a szálkásító diétával is, olvass utána, bár az már tényleg egy étrend amit tartani kell...
2019. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha lusta vagy fogyózni, akkor könnyebb az "önelfogadással" áltatni magad. Ám ha az önképedbe nem fér bele a plusz 10 kg, akkor csak dolgozz magadon.
2019. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet önelfogadásról beszélni, ha ezen rágódsz? Aki elfogadja magát, annál ez semmilyen formában nem téma.

Ha magadat kell győzködni, akkor te is tudod, hogy van mit leadni.

2019. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem ártana tudni, hogy milyen is az álomalak! Voltak itt már olyanok, akik csontvázzá akartak fogyni.
2019. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Amúgy 163 cm vagyok és 61 kg, nem nagyon sportoltam eddig, csak most kezdtem. Na meg szeretek hamburgerezni, pizzázni, chipsezni, csokizni... És néha nem tudok mértéket tartani (azért valamennyire biztos tudok, különben 100 kg lennék :D).


Voltam már 74 kg is, ahhoz képest jó alakom van, de az álom alak egy vékonyabb, formásabb test. Nem csontváz :)

2019. nov. 23. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!