Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai étrendemrő...

Mit gondoltok a mai étrendemről? Tudom, hogy 1000 ilyen kérdés van már és unjátok de kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 db ceres búzakorpás toast kenyér, 20g kefir, 2 szelet csirkemell sonka, 3-3 karika kígyóuborka

Tízórai: Kávé, 2 db korpovit keksz, fél golden alma

Ebéd: 75-80g kuszkusz, paradicsom, uborka 2 db füstölt pulykavirsli (70g)

Vacsora: 90g Meggle sovány túró, uborka, paradicsom, 2 szelet csirkemell sonka



2019. nov. 23. 10:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha jól számoltam ez így 69g ch, 42g fehérje és 14g zsír
2019. nov. 23. 10:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, a kérdés, hogy tudod e hosszú távon tartani. A leírás alapján főzni nem nagyon szeretsz, minden nap ezt enni nagyon unalmas lesz hosszú távon.
2019. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem minden nap eszem ezt.

Ahogy fent írtam ez a "mai". :D

2019. nov. 23. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik,de szerintem a virsli nem a legjobb fehérjeforrás,inkább halat vagy csirkemellet ajánlanék helyette, ha van lehetőséged olyat fogyasztani. De ezen kívül nem rossz,további sikereket😊
2019. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A virsli paradicsomos szardíniát fogok a kuszkuszhoz enni.

Szerencsére találtam egyet.😄 Úgyhogy inkább ezt választottam. Igaz hogy konzerves de 1x megteszi. Általában sütni szoktam halfilét csak most nincs.

2019. nov. 23. 11:43
 6/7 A kérdező kommentje:
A virsli helyett*
2019. nov. 23. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen kifogásom nekem is a virsli, bármilyen hús, hal megfelel. Az olajos hal sem sokkal jobb mint a virsli, csak más miatt..
2019. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!