Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tök fözeléket szeretnénk...

Tök fözeléket szeretnénk ebédre csinálni magamnak. Mivel süritsem be?

Figyelt kérdés
Keményitövel nem szeretném.
2010. júl. 19. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én liszt + tejföllel szoktam. Keményítővel én se szeretek habarni.
2010. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
teljes kiörlésű liszttel, csak arra figyelj, hogy tovább kell főzni, mint a fehér lisztet, addig, amíg nem lesz liszt íze a főzeléknek (amúgy semmi különbség nincs)
2010. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet lisztes habarással, de lehet hagyományos rántással is.amelyik szimpatikus. én is szoktam így is úgy is.

ha dinsztelt hagymára teszem föl, akkor tejes-lisztes habarással szoktam.mi tejfölt külön teszünk hozzá.

üdv.

2010. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, most láttam, hogy fogyókúrás a kérdésed.

akkor nem tejes, hanem lisztes vizes habarással csinálnám.

kevés lisztet pici vízzel tejfül sűrűségűre keverni és teaszűrőn át a főzelékre csorgatni, gyorsal elkeverni.

üdv.

2010. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszel bele tejfölt, nem lesz íze. Vagyis lesz, de szar. Attól, hogy fogyózol, nem kell szart enned.

A tejfölös habarásban NEM a tejföl hízlal (meg egyébként is lehet csökkentett zsírtartalmút venni, bár én nem szoktam), hanem a liszt.

2010. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tejföllel csinálnám hanem natúr joghurtal.A lisztel van problémám.
2010. júl. 19. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy csináltam, hogy főtt krumplival sűrítettem. Nagyon finom lett.
2010. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hát igen... a sűrítés...

legjobb az ha a gyalult tököt párolod, stb, és a sűrítés előtt (helyett) kiveszed a 2/3át, azt leturmixolod, és a maradék egyharmadot hozzáöntöd, illetve ha főtt burgonyával sűríted

kukoricakeményítővel is ugyan olyan finom lesz, ettől nem kell félni, csak elolvasod a dobozon, hogy hogy ajánlja, vagy neten utánanézel (tudod, google a legjobb barátod:D )

2010. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!