Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki sokat fogy akkor a...

Ha valaki sokat fogy akkor a bőrrel, mi történik menyire tud vissahúzódni a bőr és az kb. mennyi idő?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Lassan kell fogyni, és akkor nem nyúlik meg 10-20kg-ot simán kibír. Fiatal korban, a saját kollagének is segítenek, de pótolni is lehet, igazán nagy fogyásnál csak a műtét. Visszahúzódni nem fog.
2019. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni genetika, felesleg mértéke, fogyàs üteme, bőràpolàs a fogyàs alatt, mozgàs, sok minden befolyàsolja a bőr visszahúzódàsàt. Persze van az a felesleg aminél màr mindenképp marad bőr, mert egy ponton túl màr nem képes rá, hogy visszahúzódjon. Nekem pl fog maradni bőröm akàrmit is csinàlok mert túl nagy a felesleg. Én ezt tudtam mikor nekiàlltam, ez az àra, amit fizetek amiért elhíztam és kész. Utólag màr nem tudok rajta vàltoztatni. Majd megcsinàltatom. Én ott tartok, hogy nem félek ettől, inkàbb bőr mint kövérség. Egyenlőre még bírja a bőröm, sokat segít a kollagén, és a testàpolàs, de még csak 30 kg ment le. Még félúton se jàrok.
2019. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Infó

77 kg-ról szeretnék lefogyni kb 70 re !

Az úgy meg megengedthető?

2019. nov. 27. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 2-3 hét éhezéssel, hanem 2-3 hónap tudatos étkezéssel csinálod, a bőröd bírni fogja.
2019. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!