Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hány kalóriával fogynèk?

126kg 170cm ès nő vagyok

A kalóriabázis szerint 2050kcal amit akkor is elègetek ha csak fekszem.

Na most ülő èletmódta is 2500kcalt ír ki, hogy ennyi kell súlytartáshoz.

Viszont fèl kiló fogyást állítottam be hetente így 2900kcalt ehetek.

Igenám de vannak napok amikor sokat mozgon ès van amikor annyira keveset, hogy azzal a 2500kcalal inkább híznèk mint szintet tartanèk.

Most akkor mennyi kalóriát vigyek be?

dec. 1. 18:16  Privát üzenet  

A válasz
A fél kg fogyással 1900 lesz, Nem 2900. Az 1900-2000-re kellene beállnod. Ebből még lejön a mozgással elégetett kalória, tehát folyamatosan fogysz!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont dec. 1. 20:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1200-1300 kaloriaval mennyi ido jo eredmenyt elerni?
Ha a munkahelyen vagyok, folyton eszem, és mire hazaérek, hulla éhes vagyok. Ha nem dolgozom, akkor alig eszem valamit. Könnyebben fogynék ha nem dolgoznék?
Ennyi kalóriával sikerülhet?
Szeretnék még 3 kilót fogyni. Napi 1200 kalóriával + heti 4x edzéssel menni fog?
3840 kalóriával még fogynék?
Napi 1500 kalóriával fogynék?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!