Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék súlyt veszteni?

Hogyan tudnék súlyt veszteni?

Figyelt kérdés
Szóval 185 cm és 120 kg vagyok viszonylag erős testalkatú de akkor is túlsúlyos. Küzdö sportolók és probálkozom a diétával, de egyszerűen nem megy nem tudom a mértéket ha túl sokat eszem csak visza szedem a kilokat, ha túl keveset akkor pedig edzésen szédülök és hány ingerem lesz. Egy komolyabb fogyokúrát tartottam ahol 5kg sikerült le fogynom 2-3 hét alat, majd el szalad velem a ló és visza szedtem 3 nap alat azt amit hetekbe tartott le adnom. Szeretnék tanácsot kérni attól aki valamilyen szinten ért a témához, mert bárhogyan nézem is 17 évesen 120kg lenni, hát elég gáz maradjunk anyiba. Köszönöm a válaszokat :)

2019. dec. 2. 22:07
1 2
 11/11 anonim válasza:

Küzdöttem és küzdök is súlyproblémával. Lassan de biztosan haladok.

Nálam valahogy így van. Lavírozok.



Elhangzott hogy kevesebb kenyér, tészta evése sokat segít. Ez igaz. Ha kenyér akkor teljes kiőrlésű, de azt se sokat. Tészta ha mégis, akkor durum.


Sokat segít ha a tejtermékeket nagyrészt elhagyod. Tej, Ivójoghurt, sima joghurtokat, puding. Mivel tiszta hormonkezelt cucc. Persze a házi tej jó lehet, ha bírod.

Tejpótlók mint a szójatej, rizstej és társait én nem nagyon szeretem, meg nem túl egészséges. A szójás termékekben sok ösztrogén van.


És persze a cukor. Semmi tejcsoki, ha mégis akkor ét. Vagy nagyon kevés tejcsoki. (Ha nem szereted akkor persze ez nem könnyű. De egy 50 százalékos csokoládéval is jobban jársz. 70% meg szuper. De azt se heti egy táblát, vagy napi... Magamból indulok ki én nagyon csokiszerető vagyok)


Rágcsát se kéne sokat. Ha ropi akkor tönköly. A puffasztott rizs sem fogyaszt hanem hizlal, ahogy a kukorica is.


A feldolgozott hústermékeket is csökkenteni kell. Bolti kolbász, szalámi, sonka, virsli, stb. Ha megkívánod akkor nagy hússzázalékút.

A házi csirke, pulyka, még disznó is sokkal jobb választás. Ha van rá lehetőség, háztól, piacon vagy egy jó üzlet.


Vagy pl én sosem hittem volna hogy pl az avokádó is tökjó krémként egy szendvicsbe.


Házi tojás, bolti helyett.



Az már más ügy, hogy mire összevásárol az ember mindet elfogy a pénze... EEEEléééég drága minden. Plusz pótolni a kalciumot, meg szükséges vitaminokat, ásványi anyagokat mindenkinek egyéni.

2023. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!