Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni ha...

Hogyan tudnék lefogyni ha nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elszeretném mondani tömören mi a helyzet itthon. Sajnos a hónap végén beüt a nincstelenség és sokszor nem tudok enni. Anyám és a palija sokszor mennek el étterembe és nekem és a nővéremnek nem hagynak itthon ételt. Se pénzt. Ha nagy ritkán nem szendvics a kaja itthon akkor mindig olyan dolgokat csinálnak ami csupa tészta, vagy akármilyen a hús de nem csirke mell. Szóval az étrendet nehéz lenne betartanom még kalória számlálóval is, mert egyiknap ha tudok is enni lehet a másik nap már nem és nincsen rendszeresség az étrendemben.

Azért mondtam ezt el mert tudom hogy fontos szerepet játszik az étel a fogyásban/alakformálásban. (Hozzátenném, hogy ha tudok is mit enni abból is keveset, sokszor nem eszek meg egy kistányérnyi kaját csak pár falatot)

Mivel nem tudnék elmenni edzőterembe se ezért olyan videókat szeretnék kérni meg tippeket amivel olyan alakom lehet ami bomba 😊 szeretnék nagy feneket és lapos hasat. És a csípőmön is van egy olyan fura háj ott ami magasderekú gatyánál is látszik. Nem tudnám ezt hogyan elmagyarázni de olyan mintha kétszer akarna kinőni egy pár farpofám egymás felett. 🤨 ha a has és a fenék nem is megoldható legalább a narancsbőrt és a csípőmön lévő izét hogyan tudnám eltüntetni? :/

Válaszokat előre is köszönöm. 😊



2019. dec. 18. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, milyen magas és hány kiló vagy?

Tudsz főzni? Amikor otthon hagynak étel nélkül, az azt jelenti, hogy nincs főtt étel, vagy semmi sincs, még alapanyagok sem, amiből lehetne főzni? Tojás, rizs, szárazbab, krumpli, akármi? Szoktál kapni zsebpénzt? Ha iskolás vagy, ott kapsz étkeztetést?

Az akármilyen hús is teljesen jó, nem muszáj csirkemellet enni, tésztából pedig lehet kevesebbet.

A szendvicsbe mit szoktál tenni?

2019. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező feltett egy kérdést és erre ő kapja a kérdéseket :D
2019. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudok főzni, de nem tudok miből. Értem hogy nem rossz szándékból kérdezed ezeket kedves első, de nem vagy hülye, tudok főzni és ha azt mondom nincs itthon kaja akkor tényleg nincs itthon semmi. Sulizok de ott nem kapok kaját, ha kapnék zsebpénzt abból terembérletet vennék vagy kaját magamnak.
2019. dec. 19. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 165 és nem tudom hány kiló de tuti 60+
2019. dec. 19. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek fontos kérdések szerintem. Ha a kajádon nem tudsz változtatni, mert "ez van, ezt kell enned", akkor nem marad más, mint a több mozgás, hogy kompenzáld a sok tésztát, pékárut és egyéb, fogyáshoz nem éppen megfelelő ételt.

Azt elég szomorúnak tartom, hogy anyukádék elmennek étterembe, de annyi nincs bennük, hogy hozzanak nektek is onnan valamit. Vagy vennének előtte otthonra pár tojást és egy zacskó rizst vagy pár szem krumplit, amiből tudnátok magatoknak készíteni valami egyszerű ételt. Nekem eleve elképzelhetetlen, hogy ne legyenek ilyenek a spájzban. De ez nyilván nem a te hibád, túl sok mindent nem tudsz tenni.

Ha kevés a pénzed/pénzetek, konditermen ne gondolkodj. Találsz a neten jó tornavideókat, súlyzónak egyelőre jó lesz két másfél-2 literes flakon tele vízzel. Minden testrészre erősíts, a fenekedre végezz plusz fenékerősítő gyakorlatokat. Edzés előtt ne felejts el bemelegíteni, utána nyújtani. Kétnaponta fél órával kezdheted, aztán ha belejössz, lehet hosszabb 1-1 edzés.

Ez két rövidebb videó, kezdésnek jó lehet:

[link]

[link]

2019. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! 😊
2019. dec. 20. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!