Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy erősen túlsúlyos 30 éves...

Egy erősen túlsúlyos 30 éves nő lefogyhat nagyon vékonyra?

Figyelt kérdés
A múltkor azt beszéltük ismerőseimmel, hogy elég kevés a 30+ vékony nő. Mármint nem a formásan vékony, hanem a tényleg sovány. Ugye ennek genetika, fogamzásgátló, terhesség, lassuló anyagcsere az oka. Aztán ott vannak a nagy fogyás előtti/utáni képek is, ahol a 120kg-os nő lefogyott 60kg-ra. Ilyenkor az ember leáll a fogyással, mert nem akar tovább fogyni, vagy mert fizikailag képtelen soványra fogyni? Mert én sehol nem látok olyat, hogy valaki nagyon kövérből sovány (<50kg) lett.

2019. dec. 29. 15:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem KELL egészségtelenül vékonyra lefogyni. Egy egészséges mennyiségű testzsírszázalék lenne az ideális mindenkinek. Ez a kérdés nem ösztönző hatással akár lenni, hanem csak elméletben. Nehéz elhinni, hogy aki lead 40 kilót, utána nem billen át a másik végletbe és lesz sovány. Egy 165cm magas nő 60 kilósan pont ideális, 57kilósan se a kórosan sovány kategória.

A hormonális változás azokra vonatkozik akik tiniként nagyon vékonyan, hiába esznek bármit, felnőttként meg ilyen normál kategória lesz.

2019. dec. 29. 20:14
 12/14 A kérdező kommentje:

Amit a második válaszoló írt, ő félreértett. Nem el lett tűntetve az összes bőr, hanem kimenet alóla az össze háj és a gravitáció nem húzza le. Youtube-on ott van ObesetoBeast csatorna ahol a srác 80 kilót fogyott, viszont edzéssel és sok megnyúlt bőr van rajta, viszont zsír nélkül.

Egyébként nagyszerű eredmény az amikor az ember akaraterő el lefogy. Viszont egy példát sem tudok ahol extrém túlsúlyosból kórosan soványra fogyott volna valaki.

2019. dec. 29. 20:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen. Le lehet fogyni. En is 130rol fogytam le 65-re. Mutetem volt és rohadt jó döntés volt. Van aki ezt is tulzasba viszi. Ismerek 60kg alatti mutottet. A borom nem log annyira. Rengeteget tettem azert hogy rugalmas maradjon és szepen osszehuzodott. Persze lehetne mutettel feszesiteni boven de semmi értelme annak a torturanak neki menni ennyiert. Borzalmasan fajdalmas beavatkozas.
2019. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

IGEN!

Saját példa.

1000 kcal - val, és utána évekig kínozni magad, hogy megmaradjon.

Nekem 3 év kínzás után elegem lett. Visszahíztam úgy kb. 80%-át. Azt tartom,de nem figyelek oda, mit mikor mivel. Ez jutott. Meg is lehet kövezni.

2019. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!