Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnek fogyni?

Hogy tudnek fogyni?

Figyelt kérdés
55 kg vagyok es 173 cm, szeretnek 53 kgra lemenni, es izmosodni kicsit. Milyen modszerrel erhetem ezt el? 17/L
2020. jan. 10. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony vagy így is. Keress bármilyen mozgás formát, ami tetszik. Otthoni tornától kezdve, zumba, futás, csapat sportok...
2020. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzunk pár dolgot. Először is, kb nincs miből fogynod, hacsak nem akarsz csontvázasdit játszani. Másodszor, ha izmosodni akarsz, többet fogsz nyomni.

Viszont, mint már annyiszor leírtam, nem kell félni a kilóktól. Az izomtól leszel formás, csinos, nem mellesleg, azoktól lesz energiád, állóképességed (megfelelő edzésmóddal, nyilván). Úgyhogy felejtsd el a mérleget, fogj súlyt, nézz olyan edzős videókat, amik az erőnővelésre mennek rá (mert ezek fejlesztik az izomzator), mellé kardiózz heti 1-3 alkalommal. A tükör, és a mérőszalag pontosabb képet fest, mint a mérleg, inkább ezeknek higgy.

2020. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan unalmasak vagytok már.. fogyjál 30 kilóra kit érdekel, csak más agyát ne b@sszátok már vele. (Anorexiás vagy azt megjegyzem ha esetleg te burokban élsz és nem ismered a betegséget)
2020. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
13.01 koszonom, a alaszt:D segitseget kertem, nem kioktatast:)) azert mert fogyni szeretnek nem hiszem hogy anorexias lennek, csupan azert mert fogyni szeretnek
2020. jan. 10. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Te is jól tudod, hogy semmi szükséged fogyàsra mert vékony vagy. Nem itt kéne vàrni az ajnàrozó dícsérő kommenteket a külsődre. Arra ott a közösségi média.
2020. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
14.09 a sulyom lehet keves, de kb 0 izom van rajtam:)) ezert szeretnek fogyni hogy az a keves ami van, legalabb az latszodjon
2020. jan. 10. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuck logic🤔💁
2020. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 17 évesen lassan leállhatnál ezzel a "nem kioktatást kértem" szöveggel.. elég szánalmas ez a tini duma ennyi idősen. Ha nem akarod, hogy kioktassanak ne írj ki kérdést..
2020. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De basszus, írod, hogy 0 izom van rajtad. Akkor mit szeretnél, mi látszódjon? Ahhoz, hogy látszódjanak az izmaid, első körben legyenek. Azt pedig nem fogyással fogod elérni. Azzal azt érnéd el, hogy betegesebb, fáradékonyabb lennél, és még formátlanabb.

Kerek segghez, tónusos hashoz, vállhoz, feszes combhoz edzeni kell, és helyesen étkezni.

2020. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pont, mint bárki más
2020. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!