Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nulla mozgás mellett mit és...

Nulla mozgás mellett mit és mennyit szabad enni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni vagy legalább nem hízni, de nem mozgok semmit. Így mit és mennyit szabad? Esetleg egy napi étrendet valaki le tudna írni?
2020. jan. 30. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemed? Korod? Magasságod? Testsúlyod?
2020. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nő, 22 éves, 172 cm, 78 kg.
2020. jan. 30. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Napi 1200 kalóriás étrendet javaslok, ez általában megfelelő a nők számára. Ha nem akarsz bajlódni az összeállítással, keress a neten!
2020. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Követném a kérdést, mert “hasonló” paraméterekkel rendelkezek :) (178cm, 75kg)

Egyébkènt én most a kalóriást annyira “nem figyelem” igazából a szénhidrátot számolom, amit nem hagyok 100gr fölé menni. Igyekszem fehérjét, jobb zsírokat enni. Én sem mozgok még, biztos megjön hozzá a kedvem, ha látom, hogy lement 1-2 kiló:) egyébként én olyan 10kg-tól szeretnék megszabadulni, 63-4 kilósan éreztem a legjobban magam.

2020. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ja igen, az lemaradt, hogy -mint ahogy előttem is írták- nekem is olyan kb 1200-1300 kalória amit elfogyasztok egy nap. Van egy jó kis alkalmazás, abba írom mikor mit eszek.
2020. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Lehet ennél több is a kalória, nézd meg, mennyit javasol neked a kalóriabázis (előzőnek is ezt javaslom). Nekem átlagosan 1500 kcal volt, amivel lefogytam, pedig akkor még én sem sportoltam. (Szintén nő vagyok, és idősebb.) A makrókat is érdemes figyelni.
2020. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!