Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni esetleg...

Így le tudok fogyni esetleg izmosodni?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok az utóbbi 2 évben felszedtem 20 kgmot most vagyok 90kg. Ha napi 150 huzast csinálok az ab generátoron illetve naponta 200 felülest és 100 fekvő tamaszt? Szeretnék fogyni is de nem érdekel hogy 90 kg vagyok ha mondjuk jó izmos alkatom lenne szerintetek?

2020. febr. 14. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A zsír alatt nem látszik az izom! Egyél kevesebb szénhidrátot, több fehérjét, zöldséget. Ezek a gyakorlatok jók 3-4x, mellette fuss, biciklizz is.
2020. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Fussál még naponta kétszer fél órát.


Kezdhet úgy hogy első héten még csak egy futás 10 perc alatt 2 km legyen. Aztán ugyanebben a tempóban hetente 2,5 perccel 500 méterrel emeled a szintet. (Ez elég kényelmes, de azért már nem kocogós tempó. Egy átlag középiskolásnak illik 12 perc alatt háromezret lefutni.)

2020. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Én inkább azt javaslom, hogy builder.hu-n nézz körül a témával kapcsolatban.

[link]

[link]

2020. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmi értelme nincsen annak, hogy egy gyakorlatból 100-at meg 200-at megcsinálsz, nem fogsz tőle fejlődni.
2020. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Na pont ez van velem is. Voltam érettségikor 68 kilós, aztán két év múlva 88. Könnyen tudok fogyni 6-7 kilót bármi kis életmódváltással... Több jövés-menés, szabadtéri fizikai munka, hosszabb biciklizés, kevesebb nassolgatás... de aztán elmegy a kedvem az egésztől, a súly meg visszajön. Húzódzkodni szoktam ottan, hogy inkább vállas legyek, de nagyon hasam van, főleg téli időszakban. Milyen magassághoz vagy 90?
2020. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
174cm vagyok.
2020. febr. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!