Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most elrontottam mindent?

Most elrontottam mindent?

Figyelt kérdés
Általában minden héten 1x szoktam tartani 1 csalónapot amikor eszek valamit amit nagyon megkívánok. A mai napon kicsit eldurvult a helyzet és megettem 3 db korpovit kekszet és 1 csomag (7 db,250g) szilvás fahéjas párnát. Most teljesen elrontottam a fogyókúrám? Holnapra +kiló lehetséges? :( Sosem volt még ilyen.

2019. nov. 25. 16:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam hogy volt még 1 tk kenyér görögös joghurtsajttal megkenve.
2019. nov. 25. 16:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Ember vagy, nem egy robot, hogy mindig kifogástalanul működj, de még a gépek is elromlanak olykor.

Ha egyszerű lenn a testsúlyt tartani, mindenki karcsú lenne, tele van buktatókkal, néhány vagy nem hány kilós visszahízásokkal az élet. Ne ostorozd magad.

2019. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod elrontani, semmivel, annyit nem tudsz egy nap enni. Amúgy meg korán van, sportolj valamit, és mintha mi se történt volna! Holnaptól meg folytatod.
2019. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elrontottad. Soha többet nem fogsz lefogyni, hiába is próbálkozol.


amúgy komolyan vannak ilyen hülye emberek? én kb. a fogyúkúrám majdnem minden napján elkövettem ilyen őrületes "bűnöket", még nagyobbakat is, oszt mégis lefogytam...biztos ufó vagyok...

2019. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
ha sóvárogsz olyan dolgok után amiket úgy érzel nem kapsz meg, akkor eleve el van cseszve az egész.
2019. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen el. +10 kg zsír, -5 kg izom AZONNAL.
2019. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked se a sulyoddal van baj, hanem nyaktol felfele vannak gondok, de ott aztan rendesen...
2019. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2019. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tényleg rémisztő, hogy ennyi idióta van. Úgy látszik sikerül a fogyókúrájuk, csak agyból fogynak először.
2019. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy, korpovit kekszes? Nemrég volt egy hasonlóan abszurd kérdésed, emlékszem, akkor is totál bepánikoltál.


Komolyan mondom, hogy neked pszichológus kell.

2019. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!