Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elrontottam a diétámat?

Ezzel elrontottam a diétámat?

Figyelt kérdés
Egy hónapja diétázok, eddig nem tartottam csalónapot, nem is terveztem, de most pár napja sütöttem (nem magamnak), majd vendégségbe mentem és végül az elmúlt 3 napon 200-300-400 kalóriával többet ettem, mint amennyit szoktam. Emellett mozogtam, így csak ma vittem be több kcalt, mint amennyit elégettem. Holnaptól folytatom a diétát és nem tartok több ilyen napot még legalább 1 hónapig. Általában olyan 1000-1100 kcalt eszek. Szerintetek belefér ennyi, vagy ez már túl sok volt?

2020. febr. 9. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen belefér.
2020. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Inkàbb azzal rontod el, hogy koplalsz.
2020. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nagyon vigyázz a csalónappal ilyen koplalásos diétával, mert ha utána beléd áll egy jojó effektus az nagyon sok szenvedéssel fog járni :/ hidd el tapasztaltam, félévig alig ettem 800-1000 kalóriát naponta, aztán tartottam egy csalónapot, mert úgy voltam vele hogy egy nap alatt egy csalónappal nem lehet elrontani amit félév alatt megtettem, hát igen így is volt 1 nap alatt attól az egy csalónaptól nem híztam vissza, viszont olyan jojó effektus jött rám hogy még akkor is enni akartam mikor már rosszul voltam. A csalónap azoknak való akik egészségesen fogyókúráznak szóval csak ilyen 200-300 kalóriadeficitbe vannak nap végére vagy azoknak akik részben egészséges életmódot folytatnak hogy néha hébe-hóba megesznek egy tábla csokit. Szóval vigyázz mert nekem +6 kilómba és - 7 ezer forintomba került hogy véget vessek a jojó effektusomnak
2020. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1000-1100 kcal biztos, hogy az alapanyagcseréd alatt van. Ha ilyen keveset eszel, lecsökken az alapanyagcseréd, és a kevéstől is hízni fogsz, meg beteg leszel.

Lassan, fokozatosan emeld meg párszáz kalóriával.

2020. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!