Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

140kilóról lementem 110-re majd utána megint úgy ettem mint előtte és 20 kiló visszajött, most 15 napja újrakezdtem figyelek az étkezésre 2ezer kalória a max előzőleg is ennyit ettem mikor lement a 30 kiló. Pluszen mellé még edzek is.


Most mégse mennek le a kilók miért? Egy helyben áll csak a mérleg.


2020. febr. 18. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lassult az anyagcsered a hosszú dietatól így érdemes lehet valahogy "megdolgozni"
2020. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is: nem csináljuk ugyanazokat a hibákat, amiket korábban, magyarán csak mert sikerült lemennie x kilónak, nem állunk neki megint zabálni.

Másodszor: lehet elszámolsz valamit, lehet az alap napi igényed lett kevesebb, ha pl változtattál az életmódodon közben.


Várj még egy hónapot, addig számolj kalóriát, makrókat, mozogj, ha semmi változás, akkor fordulj orvoshoz.

2020. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:

Azt csináltad rosszul, hogy miután leadtad azt a sok súlyt, visszaálltál a régi evési stílusodra. Holott, gondolj bele, ha az jó lett volna, akkor nem híztál volna meg. Szóval ha nem akarsz visszahízni, akkor már sosem ehetsz úgy mint a fogyásod előtt, hiszen láttad, mi az eredménye.

A másik pedig, hogy ami a 140 kilós testednek megvonás volt (2000 kcal), azt már egyszer túlélte, felkészült rá, hozzászokott, hogy ki tudja gazdálkodni kevesebből is a szükséges energiát. Tehát egyél kevesebbet, mondjuk 1800 kcal-t. Vagy várj még 1-2 hetet, hátha csak platón vagy és aztán be fog indulni.

2020. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!