Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lényeges, hogy...

Szerintetek lényeges, hogy elmondjam a páromnak a többnyire csak múltbéli étkezési zavaromat?

Figyelt kérdés

Évekig voltam étkezési zavaros 14 éves koromtól kb 18ig, ez mára már szinte teljesen elmúlt (mostanában évi 3x jelentkezik kb)

Nagyon szégyellném ha el kellene neki mondanom mert tudom hogy a srácok ezt nem igazán értik csak simán megvetik.

Ez hazugság?


2020. febr. 18. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod eldönteni..

Mindenesetre ha hosszabb távra tervezel a pároddal, nem árt ha tudja, hogy adott esetben miként tud neked segíteni, támaszt nyújtani, hogy ne újuljon ki .

2020. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az én párom is tud az anorexiámról, ami nekem is kb 14 éves korom óta tart, mégis nagyon sokat segített így a 2 év alatt, mióta együtt vagyunk, hogy ne éheztessem magam annyit, meg nyilván a boost, hogy szép vagyok, gyönyörű, stb. Szerintem az ilyeneket meg szokták érteni, a baráti köröm is elég megértő. Szóval igazából rajtad áll, de ha szeret téged szerintem nem fog elítélni. :)
2020. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha szóba jön ilyen téma, amikor kettesben beszélgettek, akkor jó elmondani, hogy te is átéltél hasonlót.

Egyébként csak úgy nem biztos, hogy elmondanám.

De attól is függ, hogy mennyi ideje vagytok együtt és mennyire bensőséges a kapcsolat.

Más egy komolyabb beszélgetés során ezt elmondani egy kapcsolatban, mint mondjuk a 4. randin.

2020. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
És mi értelme? Én nem mondanám,én szégyellem magam ,magam előtt is,nemhogy a pasimnak elmondjam.Aztán majd mindig kényszeríteni fog,hogy egyél.
2020. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megveti, ha igazan szeret. Es meg annak sincs eselye, hogy elhagy, mert sikerült belőle annyira kijönnöd, hogy elvezhető eleted legyen. Viszont a teljes gyúgyolásban segithet, ha van egy tamaszod es motivalni fog, hogy ha már rögtön eszreveszi a visszaesésed mert érzi a jeleket, akkor te nem akarod majd, hogy tudja miket csinalsz magaddal. Szóval lehet benned egy ilyen " ha mar elmondtam, meg is kell gyúgyuljak" érzés. Legalabbis en pl akkor kezdtem jobban lenni, amikor a közeli környezetem megtudta a dolgot es pont hogy így meg jobban szégyenlem és mar csak ezért se akarom csinalni, hogy amikor megkérdezik hogy vagyok, őszinten tudjam mondani hogy jól.
2020. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!