Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
181 cm vagyok és 74 kg. 68ig leakrok menni de egyszerüen elig megy le. Mindennap aktívan mozgok szinte egésznap és 2000-2200 kcal közt eszek hogy ne legyek csontsovány.
2020. febr. 19. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Mivel ha innen fogynál csontsovány lennél :D
2020. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
2000 kalóriával hogy akarsz fogyni?
2020. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Egyél kevesebbet. Ha annyit viszel be, amennyire szükséged van a súlytartásodhoz, nyilván nem fogsz fogyni.

Nézd meg kalóriabázisban, hogy mennyit kellene enned heti fél kg fogyáshoz, és ahhoz állítsd be az étrendedet. Ha csökken a súlyod, kevesebb energia kell a fenntartására. Nem leszel csontsovány, ha ésszel diétázol.

2020. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de egyszeruen 18 evesen ennel mar nem ehetek kevesebbet ugy hog y mindennap eddzek szinte, ha nem akkor a munkam fizikai plusz meg gordeszkazom is mindennap
2020. febr. 19. 17:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis a súlyod, hova akarsz fogyni? Amúgy lehet hogy a makrotàpanyagok nem megfelelően vannak kialakítva a te szervezeted szàmàra. Semmit nem írsz arról, hogy fehérjéből, zsírból, szénhidràtból mennyi a beviteled per nap, milyen minőségben eszel. Az összalória csak annyira enged következtetni, hogy legalàbb nem koplalsz ami jó jel, de semmi több.
2020. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
150-200 szenhidrat 120-160 feherje es 50-60 kozt van a zsir
2020. febr. 19. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Lepontozhattok, de aki 2000 kalóriát eszik egy nap nem fog fogyni :)
2020. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig kedves utolsó, hidd el nekem, hogy lehet. Az életvitelen és a nemen van a hangsúly; a kérdező elég mozgalmas életet él, és az adatok alapján szerintem férfi, de ennyiből nem tudom megállapítani. Viszont ha férfi, akkor alapjáraton több kalóriát igényel egyébként is, mint egy nő, ha pedig nő, akkor sincs baj, mert mint mondtam, elég mozgalmas az életvitele. Hidd el, van, aki ennél több kalóriával is tud fogyni, csupán tudni kell mit viszel be a szervezetedbe. Valamint szükséged van deficitre is, de szerintem az a kedves illetőnek bőven meg van. Ha ennél kevesebbet enne, elájulna az iskola padban.


Kedves kérdező, biztos vagy te abban, hogy fogyni akarsz? Szerintem nézz testzsír százalékot inkább, hiszen nem hinném, hogy olyan sok felesleg lenne rajtad. Az izom többet nyom egyébként is, mint a zsír.

2020. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nem értem, hogy egy férfi(?) miért szeretne 68kg lenni.
2020. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak ilyenek, én legalábbis tudok ilyet
2020. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!