Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
181 cm vagyok és 74 kg. 68ig leakrok menni de egyszerüen elig megy le. Mindennap aktívan mozgok szinte egésznap és 2000-2200 kcal közt eszek hogy ne legyek csontsovány.
2020. febr. 19. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező azt nem írtad, hogy fiú vagy lany vagy!

Egyebként sracnál nem jó ha sovány. Más azert sír, mert nem tud hízni, neked meg tök normális alkatod lehet es sovany akarsz lenni.

2020. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ferfi vagyok, es azert akarok fogyni mert van rajtam zsir, hiaba eddzek sullyal attol meg zsiros vagyok es azt leakarom szalkasitani ameddig nem lesz, ha 65 kiloig kell lemenni akkor addig megyek
2020. febr. 19. 18:33
 13/14 anonim ***** válasza:
De az már szerintem egézségtelen lenne, viszont semmi esetre ne hallgass arra, aki azt mondta, csökkentsd a kalóriákat. Szerintem te sem akarod, hogy beájulj az iskola padba. Nézz testzsírszázalékot mondom és ne parázz rá, nem hinném, hogy ténylegesen lenne rajtad felesleg.
2020. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

7. Tévedésben élsz, lehet fogyni 2000 kalóriàs bevitellel, de az felett is.


Kérdező, ha mindenàron fogyni akarsz, próbàlj a szénhidràt- zsír arànnyal jàtszani. Sokaknak segít ha szénhidràtból kevesebbet, zsírból többet eszik. Kísérletezz, tapasztald ki, hogy a te szervezeted milyen étrendre reagàl jobban. De rendszeresen érdemes mozogni is.

2020. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!