Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Brutálisan bezabáltam! Mi...

Brutálisan bezabáltam! Mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Reggelire megettem 4 szelet rozskenyeret, fél üveg baracklekvárt, fél üveg mogyoróvajat, 2 evőkanál juhtúrót.

Ebédre teleettem magam sült krupmlival.

Délután 6 vastag szelet

rozskenyeret, 2 evőkanál barackdzsemet, 4 sor csokit.

Emellett csak pihentem.

Fogyókúrázok és most pár napja csak zabálok. Eddig 3 kiló jött fel rám.

De úgy mégis, EZ MENNYI KALÓRIA LEHETETT??

Nyugtassatok már meg, hogy nem csak én vagyok mostanság, ilyen embertszégyenítő módon kajás!?



2020. márc. 7. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Már attól hányingerem lett, hogy ezt elolvastam hogy lehet ennyit enni???
2020. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Elvisznek a Törökök.
2020. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Kíváncsiságból beírtam kalóriabázisba és kb 4000 kcal lett a vége. Ez kb 3 napnyi "diétás" kaja. Azért idézőjelben, mert ennyi szénhidrát és zsír egyik diétába sem fér bele, max a kalória értéke 3 napi energia.


Nem foglak megnyugtatni, ez nem normális. Én jelenleg nagyon szigorú diétán vagyok 5 hete, de ilyen mértékű félrezabálást még csaló napon sem csináltam.


A motivációddal van itt a gond, mag azzal, hogy elkezdesz gyorsan felszívódó szénhidrátokat enni, annál többet fogsz belőle kívánni. Egyszerűbb nem enni őket egyáltalán, és akkor nem fogsz a le-fel ugráló vércukorszinted miatt még többet akarni.

2020. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeknek a kajáknak a felét nem is kellene otthon tartanod.


Egyébként fehérjehiány, a gyors felszívódású szénhidrátok, "önrontva"(ha ezek miatt eszel szénhidrátot, akkor az, hogy ettél később még éhesebbé tesz).

Okozhatja túl alacsony testzsír% is.


Vagy a diétád rossz, vagy a "kilengések" (ami az esetek 90+%-ban előfordul) nincs kezelve (Nincs olyan kajád otthon, amiben tömegarányosan kevés kalória lenne és így eltelítene)

2020. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én havi 1 csalónapom ennél durvàbb, bàr az teljesen tudatosan van beépítve. Falàsi rohamom sosem volt mióta életmódot vàltottam ( nem drasztikus mindentmegvonós fogyókúràt csinàlok).
2020. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"-EZ MENNYI KALÓRIA LEHETETT??

-Messze 8ezer fölött!!!"

2020. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy napig ettél volna csak ilyeneket, akkor az még oké, mert legyen csalónap. De azt írod, hogy pár napja csak zabálsz, na ez már nem jó.

Èn nagyon szigorú diétán voltam 4 hónapig, és akkor nem fért bele egyetlen csalónap sem. Most már csak szigorú a diétám, és heti 1 csalónap van amikor azt eszek amit akarok. Nem hízok töle semmit, bár aznap és másnap kicsit több a súlyom, de a harmadik napra visszaáll a csalónap elötti súlyom. Nekem a tészta a gyengém, és azon a napon annyi tésztát bezabálok, hogy a családom csak néz, hogy ez hogy lehetséges?

Szerintem higgadj le, döntsd el, hogy pl a szombat a zabálónap, és akkor egyed azt, ami a gyengéd. Aztán jó lenne ha nem tartanál otthon olyan kajákat, mint baracklekvár meg mogyoróvaj meg kenyér meg sültkrumpli?!

Ja, és nemsokára jön a jó idö, nagyon mérges leszel magadra ha most basxod el.

2020. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi baj? Valami stressz ért? (Jó, ehhez persze most elég beleolvasni a hírekbe, főleg, ha valaki pánikolós lelki alkat...) Velem akkor szokott ilyen történni, ha valamin nagyon stresszelek.


Most nem az a lényeg, hogy ez mennyi volt, hanem hogy valahogy leállj, hiszen írtad, hogy nem csak egyetlen napról volt szó.


Nekem az szokott segíteni, hogy előre tervezek - a kaját is, meg azt is, hogy mit csinálok egész nap. A tervek, kiszámíthatóság csökkentik a stresszt, és ha utána valamennyire el is térek a terveimtől, még akkor is jobban úgy érzem, hogy kézben tartom a dolgokat.


Ami nekem még fontos, hogy egy ilyen édességes nap után a következő napra a szokásosnál több (de azért nem ilyen extrém mennyiségű) édességet is betervezek, hogy ne legyen olyan durva az átmenet. A hirtelen cukormegvonástól elég enervált tudok lenni, ami nem jön jól olyankor, mikor épp összeszednem kéne magam.

2020. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!