Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek nem hájas a...

Fiúk! Nektek nem hájas a feneketek? Hogyan tehetnék ellene? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok, és 188 cm. Régebben eléggé kövér voltam, sokat ettem..nem sportoltam mert utáltam. Voltam 95 kg is. Ma de ugye: diétáztam meg jártam személyi edzőhöz is konditerembe, ja és úszni is. Az utóbbit még egészen szeretek is. Ennek eredményéül úgy 1,5 év alatt 74 kg-ra fogytam le. Mindenhol, egyenletesen voltam hájas. A hasam majdnem lement, csak egy kis háj van ott. Az úszógumi is alakul, de még azért az is van, de azért az jól fog menni. Viszont eléggé hájas volt a combom és a fenekem is, illetve lóg is..a belső combjaim is hájasok, a külsőn lovaglóháj van..és fúj meg minden. A rendszeres kardioedzés mellett erre volt a lábközelítő, lábtárogató gép..kitörés..guggolások és egyebek..csináltam őket, a tárogatás és közelítés már megy 100-105 kilóval is, valamikor 50-nel se ment. Ugye azt mondták hogy ettől feszes lesz majd meg zsír is ég meg minden ha mellette van aerob edzés, de nekem eleve olyan vastagabb/erősebb csontom van..pluszba volt rajta háj..és az elmúlt 2 évben az edzés miatt a fenekem..a combom izmosabb lett sokkal

DE a háj alatt, ami fölötte maradt..az edzőm is azt mondta, lehet alkati kérdés és talán igaza van. Amúgy annyira már nem lóg, de ennek ellenére magy a fenekem..és be lehet nyomni rajta a puha hájat, és a csípőm is széles. Annyira utálom. Mit lehetne tenni? A zsírleszívás jó lehet ha betöltöm a 18-at? Sok korombeli fiúnak olyan tök jó vékony combjai és csípője/lapos feneke van. Sokan mondják hogy csúnya, de nekem az tetszene..és tökre irigylem. Mert az inkább gáz ami nekem van. Ti mit gondoltok? Előre is köszi ha végigolvastad és válaszolsz:)



2020. márc. 13. 20:25
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Szoktam az összeset:))
2020. márc. 15. 17:47
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a megoldás, okoskodni nem fogok, mert az edző csak jobban tudja... Nekem is ekkora a combom és a hátsom, de nekem hasam és súlyom is van hozzá. Azon csodálkozok is, hogy alig van már súlyod, és mégis... de abban is biztos vagyok hogy túlzottan rá vagy kattanva az egészre és már nem normálisan látod magadat. Mindenesetre ha gyúrsz egy deltás hátat, akkor nem lesz rossz az összkép. Nem vészesek azok a számok, egyáltalán nem, csak nem az ilyen karólábú osztálytársaidhoz kéne méregetned magad... Az meg a másik véglet!!
2020. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Jó tényleg nem annyira vészes, meg nem olyan rossz, mint régebben, a súlyra meg annyit hogy a háj ezen fajtája a legkönnyebb. Ha le is adjuk, inkább centiben mutatkozik, mint súlyvesztésben.

Engem is próbált már rávenni a hát és mell edzésére. Nem célom az izmos hát. A mellett csinálom, de csak azért mert még egy kis felesleg ott is van, viszont a vastag felső test is csak optikailag segítene.

2020. márc. 15. 19:52
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól fogsz fogyni egy helyről, hogy az ott lévő izomcsoportokra edzel. Szóval felesleges csak mellre edzeni, mert zsírosnak látod. Egyébként is jobb, egészségesebb és szebb eredményt hoz egy teljes testre kiterjedő edzés.
2020. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Hát persze. Ez is igaz :)
2020. márc. 16. 09:40
 16/37 Laylah ***** válasza:
100%
Esetleg kollagénport ihatnál, az segít feszesíteni a bőrt, valamelyest feljebb tudja húzni, ami lóg. :)
2020. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hú köszi, erre még nem gondoltam, ki fogom próbálni.
2020. márc. 28. 19:24
 18/37 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem olyan jól sikerült a diéta hogy lefogytad az összes izmodat és most lötyög rajtad minden.


Én 118 kilóról fogytam le 82-re, de végig sok fehérjét ettem és edzettem. Belső combomon nekem is lötyögős egy kicsit a dolog, de a derekam például egész jó, a medencecsontom majdnem kiáll, a csípőmnek pedig deltás alakja van.


Szerintem el kellene kezdened tudatosan oda edzeni ahol szükséged van rá, attól majd feszesebb leszel és jobbak lesznek az arányaid.

2020. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanezt érzem én is. Én azt csináltam hogy (akaratomon kívül) meghïztam egy picit így nem tűnik nagynak a combom, olyan mackós vagyok de inkább mint hogy nőies legyek. Még a karom vékony arra próbálnèk edzeni csak nem találok egyszerűen súlyokat amikkel tudom csinálni de ha neked ez megvan akkor már azt is tudod csinálni. Ha izmosabb testet szeretnél akkor edz mindenre csak lábra ne.
2020. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem csak lábra edzek:)
2020. máj. 29. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!