Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 60-62 kg vagyok szeretnék...

Kb 60-62 kg vagyok szeretnék lefogyni 54 kgra, júliusra szerintetek sikerül?

Figyelt kérdés

19/L

Hogyan kellene elkezdjem?



2020. márc. 22. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2020. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi a testzsírszázalékod? Milyen magas vagy? Mit és mennyit sportolsz? Mit és mennyit eszel/iszol?
2020. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Kezdéshez feltétlen egy mérleg megvétele kell.

A "kb" nem konkrét, hogyan ellenőrzöd a fogyásod mértékét mérleg helyett kb-lel?

2020. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mirtiádész ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy nagyon sokan annak az időnek töredéke alatt akarnak lefogyni, amennyi idő alatt híztak. Nem egy nap alatt szedtél fel plusz súlyt, és nem is egy nap alatt fogod leadni.

Ne határidőt állíts, csupán kezdd el, fokozatosan építsd fel. Ha kitartasz, akkor ha 54 kg-ra nem is, de fogyhatsz :)

2020. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
150 centi vagyok és a mérleg szerint 60kg
2020. márc. 24. 21:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Az vízivással szerintem nincs gond, napi 2-3 liter, mozgásom nem sok főleg most hogy nem igazán lehet kimenni sem meg őszintén nem is szeretnék ilyenkor, takarítok és ennyi, de szeretnék videóra tornázni, kötelezni, illetve már csinálom de eddig félóra megy nyilván növelném de még nem megy
2020. márc. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!