Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyókúrázzak így?

Hogyan fogyókúrázzak így?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok túlsúlyos csak 4kilót szeretnék még leadni és utána megtartani a súlyom de most hogy egésznap itthon kell lennem nemtudom hogyan csináljam.

A szüleim borzasztó tévképzetekben élnek az étkezéseket illetően. Csak a mennyiséget nézik nem az étel minőségét. Kilószámra rakják elém az egészségtelen és hízlaló ételeket amikből ha nem eszek legalább egy egész tányérral akkor rámborítják az asztalt és közlik hogy anorexiás vagyok. Pedig teljesen a normal kategóriába tartozok sőt még a fölső határába.

Szóval a lérdésem az lenne hogy van valami olyan edzés/mozgás ami nagy mennyiségű kalóriát éget el és bent a lakásban el tudom végezni? Vagy (tudom hogy nagy butaság) de mivel tudok hasmenést csinálni? (Hashajtóm nincs)



2020. ápr. 8. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne légy buta a hasmenéssel csak az egészséges baktériumokat távolítod el. Hát akkor hívjanak anorexiásnak kit érdekel? Csak téged érdekel. Nem fognak gondolom lefogni és tölcsérrel lenyomni a kaját a torkodon...
2020. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ebben reménykedek én is. De most is mindennek elhordtak ebéd közbe. Ők inkább lelkileg tudnak rám hatni úgx meg nem vagyok túl erős :/

Szóval félek ellentmondani nekik

2020. ápr. 8. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A te tested. Anno engem is befolyásoltak és direkt szabotálták a diétámat lelkileg mert a kezük alatt gyámoltalan kis csíra voltam. Hagytam magam nekik pedig nem is csináltam eszetlenül. Szóval olyan vagy mint én lehettem kb 15 éve. Sajnálom hogy nem voltam erősebb akaratú és hagytam magam betörni mint egy lovat. Csak azért mondom el, hogy tanulj belőle. 1es voltam.
2020. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hashajtót felejtsd el. Egyél annyit, amennyi jólesik (ne koplalós mennyiséget), utána közöld velük, hogy nem bírsz már többet enni, kész. Amúgy milyen ételeket tesznek eléd? Tudsz példákat mondani?

Valamilyen otthoni edzés tényleg hasznos lenne. Én régen Bíró Ica és Cindy Crawford videóira edzettem 2 naponta 1 órát, nekem nagyon beváltak, a neten lehet találni most is ilyeneket. Ha nincs súlyzód, ásványvizes flakont használhatsz helyette.

2020. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!