Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le (25/f)?

Hogyan fogyjak le (25/f)?

Figyelt kérdés

177cm, 125 kiló. Egész életemben ha lassan is, de megállás nélkül híztam. Állandóan éhes vagyok. Olcsó tésztaételeken és szendvicseken élek, ezen felül ételnek tekintem még a húsokat, hagymákat és a krumplit. Németországban vagyok, de nagyon kevés pénzem van, napi 2-3 euróból kell gazdálkodjak. Semmit nem sportolok. Rengeteget sétáltam régen, de most már ez sincs, karantén alatt már majd 10 kilót híztam.


Mit csináljak? Mit egyek? Mit ne egyek? Mennyit? Hogyan? Hogy ne legyek állandóan éhes? Hogyan csináljam olcsón?


Eddig nem érdekelt a kövérségem, beteg kb. sosem voltam, kondícióm elment, simán végigsétálom a fél várost, hogy meg sem érzem. De elkezdett foglalkoztatni a kinézetem. Undorító a testem, tele van mind a hasam, mind a combom csíkokkal. Az a baj, hogy rettegek, hogy ha le is fogyok, még undorítóbb leszek a lógó bőr miatt. Semmi önbizalmam nincs, mivel tudom, hogy a testem már nem képes felvenni azt az alakot, amilyet szeretnék, még ruha alatt se. Ötletem sincs, hogy mit csináljak.


2020. ápr. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Egészségesen enni,kalóriát számolni,el kéne kezdeni mozogni.

Azért vagy állandóan éhes,mert állandóan tésztát eszel,hamar felszívódik semmi tápanyag értéke nincs.Üres kalóriákat viszel be.Zöldséget,gyümölcsöt kéne enni,sovány húst.Egy-két óra séta minden nap,de ha unod,akkor kocogni is elkezdhetnél.

2020. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Naponta elég 20 perc séta,mellette mondjuk heti háromszor 1 óra sport.

Én is a kaloria szamolast tudom javasolni.kb napi 2500kcal,de ebben nem vagyok biztos.

Amikor nagyon éhes vagy,de tudod,hogy már túl sokat ettél,igyál sok sok vizet.

Napi ötször egyel,az anyagcsere működés miatt.

Fogyasnal,ha sportolsz biztos nem fog lógni a bőröd nyugi.

Amiket írtál,a krumplit,tésztát hanyagolni kellene,de ha ez nem megy ezekből egyel kevesebbet,mellette több zöldséget.

Kitartás!:)

2020. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 euróból lefogysz magadtól is. De most komolyan, nem vicceskedek vagy trollkodok.
2020. ápr. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az állandó éhség inzulinrezisztenciát is rejthet, ezt majd békeidőben vizsgáltasd ki.

Addig is:

1. A kenyér szendvicse legyen teljes kiőrlésű, és legyen benne zöldpaprika (vagy valamilyen zöldség amit szeretsz!) Felvágott inkább sonka legyen, mint szalálmi.

2. A tésztát nagyon ritkán egyed, akkor is teljes kiőrlésűt.

3. Húsból a csirke mellét, combját egyed, vagy ha az az olcsóbb akkor sertéskarajt. Ebből levest is tudsz főzni, vagy a karaj csontjából.

4. Ebédre mindig egyél egy csésze meleg levest, a főételhez pedig salátát, vagy savanyúságot. Barna rizst egyél krumpli helyett.

5. Napi 3 liter tiszta vizet igyál.

6. Próbálj meg napi ötször enni, a lényeg a sok zöldség, teljes kiőrlésű cuccok és a fehérje (csirke, tojás, túró, görög joghurt).

7. Mozgás: youtube-ra írd be, hogy "no jumping cardio workout for beginners", és amit találsz azt heti háromszor csináld meg.

2020. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napi 3-4 EUR???

Még a HartzIV is több ennél!

Mit dolgozol???

2020. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyiből kell gazdálkodnod,hogy tudsz sokat enni?Keveset egyél és nem fogsz hízni.Ahhoz nem kell pénz!
2020. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézitek, az alacsony jövedelműek között is sok a kövér. Pontosan azért, mert nem tudják megvenni a minőségi élelmiszert, hanem az ócskából veszik meg a sokat, hogy ne korogjon a gyomruk. Pl. meg tud venni egy kiló fehér kenyeret két szál kolbásszal, olcsó péksütiket, üdítőket, tésztát, krumplit meg hagymát. De ugyanennyi pénzből, mint ami ez kerül, tiszta ételekből sokkal kevesebb időre tudna bevásárolni. Tulajdonképpen ő is éhezik, csak minőségileg. Nem az a megoldás, hogy egyszer csak megvon magától mindent.
2020. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!