Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez rettenetesen...

Tudom, hogy ez rettenetesen hülyén hangzik, de hogy fogyjak, anélkül, hogy fogynék?

Figyelt kérdés

Szóval hogy legyek kinézetre vékonyabb, úgy, hogy a súlyomból jelentősen veszítenék?

Mert 162 cm vagyok és 50 kg, és számomra súlyilag ez így teljesen normális, egyszerűen nem szeretnék 50 kg alá menni, mert nem érezném normálisnak, ha 4essel kezdődne a kilóim száma, már így is mindenki körberöhög, hogy minek akarok fogyni, amikor 50 kg vagyok. Egyszer megkérdeztem itt, hogy sok-e ez az 50 kg, és mindenki rögtön írta, hogy dehogyis.

De az a helyzet, hogy közben nem szeretem a hasamat, ilyen gömbölyű és alul kihasasodik, ha behúzom akkor sem lapos, vagy egyenes, és tényleg kicsit kövérnek érzem magam, de csak azon a részen. Nem akarok olyan lenni, mint egy modell, csak azért szeretnék normális keretek között jól kinézni.

De tudom, hogy ha csak hasizmozok, mármint csak edzek, attól nem fog eltűnni a zsír, szóval kevesebbet kéne ennem, meg egészségesebben, de attól félek, hogy ha keveset eszem az már nem lesz a normális kategória, ugyanis így is kisétkű vagyok, szerintem épp hogy megeszem a normális kalóriaszükségletem minimumát, bár ezt csak saccolom.

Nem akarok semmi esztelen koplalásba, vagy feminás ,,egyél egész nap két szelet piritóst egy tojást és egy almát’’ típusú diétába belecsúszni, és nem akarok mondjuk 45 kiló lenni, de a hasamat utálom, és nem testkép zavarból állítom, hogy kis plötyi.

Mit tegyek?



2020. ápr. 12. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyni kell, hanem életmódot váltani, leszokni a nassolásról, és rendesen belekezdeni a sportolásba.

Ha komolyabban sportolsz - nem csak "hasizomozol", hanem teljes testre edzel - , akkor a mostani kalóriabevitel mellett izmot fogsz felépíteni és zsírt bontani.

2020. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
10-12 kg itmot magadra szedsz, és rögtön jobb alakid lesz
2020. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked nem a súlyoddal van a probléma valószínűleg,hanem a zsír-izom arányod nem oké. Ha jól értem te vékony vagy,mégis hájas. Ha erre elkezdesz keveset enni , még véznább leszel,de ugyanolyan hájas,szóval ez a meglátásod teljesen jó,nem kell fogyóznod.

Neked inkább izmot kéne felszedned,éppen elegendőt,vagy egy kicsit többet kajálnod a kalóriaigényednél és saját testsúlyos,illetve súlyzós gyakorlatokat végezni ,meg persze egy kis kardió sem ártana

2020. ápr. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

El tudod magyarázni, hogy miért zavar, amiért nőként nőies a formád?

Ugye jól gondolom, hogy nő vagy?

Egy nőnek alapvető testalkati ismertető jegye, hogy valamennyire domborodik a hasa. Ez így szép, így jó, így egészséges!

A természetesség ellen miért kell küzdeni?

2020. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzés. Nem csak hasra, hanem mindenhova. Súlyzós edzésekkel tudsz izmot növeszteni, formásabb leszel, kardió/HIIT edzés pedig a szálkásításban nagy segítség.

Ha nő az izomtömeged, akkor több lesz a súlyod, formásabb leszel, ezután ha szálkásítasz, akkor a zsír pedig eltűnik.

2020. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!