Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztenciával és...

Inzulinrezisztenciával és pajzsmirigy alulműködéssel nagyon lehetetlen a fogyás?

Figyelt kérdés
Rengeteg sport és "nem zabálok, csak annyit eszek, mint egy normális ember" nem jött be sajnos, 6 hónap alatt 5kg ment le, de az is gyorsan visszajött.
2020. ápr. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon jo beallitott etrenddel, de tenyleg szakember segitsegevel igen lehet fogyni es latvanyosan. Javaslom a felkeresesuket.
2020. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%

Mondanám, hogy tudok segíteni, de aki eddig a segítségem kérte, elmagyaráztam A-Z-ig mindent elbatytam rá 4 órát az életemből és a napomból, egy sort se fogadott meg. Kb mindenki csak azt, h "nem is tudta, hogy van cottage cheese amit akár éjjel is megehet egy fogyókúrázó és milyen finom igazam van..."


Szóval megértem, h más ezt miért csinálja pénzért. Keress fel egy dietetikust, akkor legalább komolyan veszed ha költesz is rá sokat. Ha a segged alá toljuk, nem fogod megfogadni a tanácsokat.

2020. ápr. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, nekem sikerült. És nem én vagyok az egyetlen (itt ebben a kategóriában sem).
2020. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen. IR, Pajzsmirigy alulműködés, PCOS, de nekem speciàlis étrend kellett hozzà. -45 kg eddig, de még folyamatban van.
2020. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 nekem az is jó, ha copy-pasteled, amit másnak írtál

#3-4, elmondanátok, hogy nektek mi vált be? Én 15kg-ot szeretnék fogyni

2020. ápr. 19. 19:33
 6/7 anonim válasza:
100%
Pajzsmirigy alulműködéssel jól beállított értékekre van szükség. IR-nél meg egy jó egyénre szabott étrendre.Nekem pl.nem vált be a 160g-os diéta.És persze a sok mozgás és folyadék.Nálam addig nem is indult meg a fogyás míg nem szedtem a pajzsmirigy gyógyszert utána lement 15 kiló.Kaptam Merckformint odafigyelek az étkezésemre és az elegendő folyadék fogyasztásra.7/5 nap mozgok valamit és lement még 14 most pedig már csak izmosodom. A lényeg szerintem amit ilyen helyzetben el kell fogadni,hogy nem megy úgy a fogyás,mint azelőtt. Minden jót kívánok!
2020. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lepontoznak érte, de mivel megkérdezted, leírom, hogy nekem mi vàlt be. Étrend: LCHF. Kevés szénhidràt (80-85g/ nap), sok zsír, és több fehérje + heti 4x1 óra mozgàs.

IR-nél a széles körben elterjedt, àltalànosan ajànlott 160g szénhidràt diéta nekem nem jött be, semmit nem fogytam vele.

4. voltam.

2020. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!