Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezés hozzáadása lehetetlen?

Étkezés hozzáadása lehetetlen?

Figyelt kérdés
Yaziot hasznalom de ilyen szaros reggeli ebed meg vacsora van mint az ovodaban, nem lehet 6 fele bontani az etkezeseket vagy valami? Mert egybe kell irnom csomót. Etkezes hozzaadas vagy barmi
2019. júl. 10. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én myfitnesspalt hasznalom ott még van olyan, hogy snacks. Bár nem értem miért olyan fontos hogy külön szedd, a nap végen úgyis az összes étel számít.:)
2019. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Az oviban pont hogy sok étkezés van, tízórai, uzsonna is pl.

Inkább örülj neki hogy te ehetsz 6szor is egy nap, én betegség miatt csak 3 szor...

2019. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha olyan fogyókúrát folytatsz, ahol 6 alkalommal kell étkezni egy nap - nem jó fogyókúrát választottál. Napi sokszori étkezéssel rendkívül nehéz fogyni!
2019. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Ha mégis elszantan 6× akarsz etkezni, akkor probald ki a kaloriabazis aplikaciot, ott van reggeli, tizorai, ebed, uzsonna, vacsora es nasi szekcio is
2019. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kalóriabázis vagy myfittnesspal lesz jó neked (utóbbinál alapból négy étkezés van, de beállíthatsz magadnak még kettőt). Utóbbinak van offline appja, előbbinek szerintem sokkal kényelmesebb a felülete.


Nem tudom, ki találta ki, hogy napi sok étkezéssel nehéz fogyni, nekem nem tűnt fel, hogy így lenne. Persze, lehet spekulálni, hogy majd jól fölmegy az inzulinszintem és le se jön, mert mire lejönne, újra eszem - nade mivel mindig kevesebbet eszem, eleve nem is megy olyan magasra. Gondolom. De szerintem egyikünk se mérte le, annyit látunk, hogy egy adott embernek éppen sikerül-e lefogyni, vagy nem. Ha nem, akkor valószínűleg olyan módszerrel próbálkozik, ami neki nem jó. Másnak meg lehet, hogy éppen jó.

2019. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!