Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155cm és 47kg vagyok, vékony...

155cm és 47kg vagyok, vékony alkat de a hasamon és derekamon felesleg van, hogy adjam le?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, sportolj, szedj magadra izmot és feszes leszel
2020. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet!
2020. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szinte csont es bor vagy 47 kg al szerintem inkabb izom kene rad
2020. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jácint78 válasza:
Szia vagy helo...rendesnek tunik felzarkozni az idealkepeinkhez en is kovetek idealokat de tudom hogy mi lehetseges es mi energia pazarlas es serules veszelyes...tobbet mozgok csak akkor eszem amikor korog a gyomrom es neha vizzel teaval zoldseggel..bojtolok de probalgatom az eronletemet nehezebb munkakkal barkacsolt sulyzoval huzodzkodast tobb fele fekvotamaszt es feluleseket onvedelmi mozdulatokat uszas es helyben futas..is amig ki nem faradok es izzadni kezdek es kozben pozitiv elvekkel biztatom magam es ha kesobb izom lazam van lazitok egy keveset naplozva hogy mit tettem az edzettebb eletmodert...csak a napi minimum meg legyen tobb heten at es az eredmeny eszre vehetove valik honapok evek soran pedig a suly kevesbe novekszik mint amit az orvosi konyvek irnak es egyre kreativabb mozgasokat fejlesztek ki de meg sem vagyok kockas hasu szalkas es duzzadt izomzatu sulyemelo csak jobban birom a munkaimat mint huszon evesen es buszkek ram meg a fiatalabbak is...hajra ifju katona
2020. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!