Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm vagyok és 58kg. Utálom...

163cm vagyok és 58kg. Utálom magam, szerintem ez nagyon sok. Egyik barátnőm ugyan ilyen magas mint én de 46kg (egészséges, eszik rendesen) és olyan rosszul érzem magam mellette. Mostanában egyre többet sírok esténként. Tippek a fogyáshoz? 😫

Figyelt kérdés
Esetleg étkezési tanácsokat, vagy bármilyen tanácsokat tudnátok adni hogy minimum 50kg-ra fogyjak?

2020. ápr. 30. 22:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

"Mégis miért kéne elmennie a barátnőnek pszichológushoz?Írta, hogy eszik rendesen"

Azért, mert 46 kiló 163 cm magasan. Az ilyen hiába állítja magáról, hogy rendesen eszik, az nem igaz! Azért mondja, hogy rendesen eszik, hogy hagyják őt békén. Közben meg esetleg már csak azt jelenti, hogy "egészséges", hogy még nem állt le a menstruációja - de ilyen soványan hamarosan az is eljön, ha nem hagyja, hogy egy pszichológus segítsen neki. Ehhez jól jönne neki a kérdező segítsége. De ha ő is hagyja magát behülyíteni, hogy túl kövér, akkor ő is beteg lesz.

2020. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

11-es Nem vagy genetikailag vékony igaz? Esetleg éheztetted magad régebben? Nem magadból kéne kiindulnod. Vagy csak irígy vagy a vékonyabbakra?


"Az ilyen hiába állítja magáról, hogy rendesen eszik, az nem igaz! Azért mondja, hogy rendesen eszik, hogy hagyják őt békén."

Vagy azért mondja, hogy rendesen eszik mert rendesen eszik? Reggelizek, aztán tízórai, ebédelek, aztán nasi, és kétszer vacsorázok aztán éjféltől reggelig folyamatosan zabálok, tegnap hajnalban megettem 2 jégkrémet, 2 adag levest, pörköltet, gumicukrot meg tábláscsokit, süteményt. Naponta 1500-3000 kalóriát eszek, többet mint a felnőtt elhízottabb rokonaim.


"Közben meg esetleg már csak azt jelenti, hogy "egészséges", hogy még nem állt le a menstruációja - de ilyen soványan hamarosan az is eljön" 13 éves és 170cm és 40kg voltam mikor megjött, a mensi akkor marad ki ha valaki lefogy ilyen súlyra.


"ha nem hagyja, hogy egy pszichológus segítsen neki." mit tud segíteni neki az pszichológus? Elmondja neki, hogy milyen ronda vékonyan és lenyom a torkán egy csirkecombot? Ha valaki egészségesen eszik, és nem hízik akkor érdemes elmenni vérvételre de mást nem lehet tenni.


16/l

2020. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

"Reggelizek, aztán tízórai, ebédelek, aztán nasi, és kétszer vacsorázok aztán éjféltől reggelig folyamatosan zabálok, tegnap hajnalban megettem 2 jégkrémet, 2 adag levest, pörköltet, gumicukrot meg tábláscsokit, süteményt. Naponta 1500-3000 kalóriát eszek

...

Ha valaki egészségesen eszik, és nem hízik akkor érdemes elmenni vérvételre de mást nem lehet tenni."


Amit leírtál, az eleve nem egészséges! Se az 1500 és 3000 közötti ingadozás, se az, hogy egész hajnalig folyamatosan zabálsz, se semmi.

Nagyon is lehet mást is tenni: pl. el lehet menni pszichológushoz, aki majd eldönti, hogy nem evészavarról van-e szó, mert nagyon valószínű, hogy de.

2020. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
A probléma ott kezdődik, hogy nem fogadod el magad. Így soha se várd el mástól, hogy elfogadjon. Békélj meg magaddal.
2020. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Figyelj:

Én 165 cm, 67 kg vagyok. És tudod mit? Én szívesen lennék akár 70kiló is. DE 50 SOHA.

2020. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#12 Pontosan ezért nem fogadják el a vékony emberek érveléseit. Mert már az elején az egész mondandódat agyonvágod azzal, hogy "csak irigy vagy a vékony emberekre".


Ezzel ugyan azt éred el, mint amikor egy csaj kirakja a seggét instára és megemlítik neki, hogy visszább vehetne. Ugyan ez a védekezés: csak irigy vagy.

Nem, bmeg, nem vagyok irigy, mert attól, hogy nem mutogatom, 2x olyan seggem van, mint annak aki kirakja. Ráadásul nekem nincs szükségem a kapuzárási pánikos 50es faszik betehebbnél betegebb kommentjeire, hogy tudjam hogy van és elégedett legyél vele. Ráadásul az enyém nem szilikon és nem kell pucsízanom, hogy látszódjon.


Attól, hogy te jól érzed magad 40 kilósan, valaki más jól érezheti magát 80 kilósan is. Aki fogyni akar, az tesz érte. Aki nem akar, nem tesz.


Ez az "irigy vagy" olyan mértékű ellenszenvet vált ki és olyan beképzelt picsává tesz mások szemében, hogy utána akár kvantumegyenleteket is vezethet

2020. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16 vagyok


Levezethetsz, akkor is ugyan az a hülye, nárcisztikus picsa maradsz, akinek az első mondatodból megítéltek.

2020. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!