Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diákmunka lenne ami...

Milyen diákmunka lenne ami még pluszban a fogyásban is segítene nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék némi pénzt keresni, és arra gondoltam, érdemes lenne akkor már olyan munkakört választani, ahol sok a mozgás, mindennapos jövés menés. Javasolták az eladói állást, vagy a biciklis futárt. Nektek mi a véleményetek, esetleg tapasztalat?

2020. máj. 2. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy raktári munka, nehéz dolgok emelése, napi 8-12 óra talpalás egésznap... Jó az.
2020. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Biciklis futárkodni veszélyes az autók miatt.
2020. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kerti- mezőgazdasági munka!

Ha bírod fizikailag....

2020. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

A biciklis futár tényleg jó, de előtte kezdj el tekerni, ha nem vagy formában, mert ha az első napokban, héten lassú vagy az állóképesség hiánya miatt, az nem valami szerencsés.

Árufeltöltő is lehetnél, ha bírsz emelni.

2020. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nyáron árufeltöltő voltam, és nagyon jó lett tőle az állóképességem, fogytam kicsit, formásodtam. Egyedül a lábam fájt nagyon a munkavédelmi cipő miatt.
2020. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Éjszakai arufeltolto.


Ég, hónap 10 kiló

2020. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!