Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tamogatnak a fogyasban?

Miert nem tamogatnak a fogyasban?

Figyelt kérdés

Az elmult idoben elegge meghiztam, mar a csaladom meg barataim is mondogatjak hogy le kene fogynom. El is kezdtem konditerembe jarni het 2× edzohoz, aki etrendet is irt nekem. A fura az, hogy a csaladom annak ellenere hogy azt akarjak hogy lefogyjak nem akarjak hogy tartsam magam az etrendhez, szerintuk csak mozgassal kene fogynom (hiaba mondom nekik hogy rengetegszer utanaolvastam es vagy kaloriaszamolassal vagy egy egeszseg etrendel valo kombinalas hianyaban nem lehet) megis folyton azt szajkozzak hogy egyek ugy mint regen mozogjak tobbet es akkor majd fogyok. Rendszeresen elokerul hogy a heti 2 edzes semmi es egy lusta dog vagyok. Anyukam azt mondta,o nem hajlando nekem kulon fozni, es mikor javasoltam hogy majd fozok magamra es meg ki is fizetem ha ez az oka az ellenzesuknek, o nem tagit. Nem akarja, nem engedi es mar szamtalanszor vitatkoztunk ezen, mindig azzal jonnek hogy en azerr nem akarok enni mert biztos anorexias vagyok. Mi van?? En nem nem akarok enni hanem mashogy szeretnek amivel kepes vagyok 8-10 kilo leadasara.

Mit gondoltok errol? Hogyan gyozhetnem meg oket? Igazabol nem is akarjak hogy lefogyjak?



2019. dec. 8. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Minek akarod őket meggyőzni?

Te eldöntötted a fejedben, hogy lefogysz, kulonfozol ,akkor teljesen mindegy mit mondanak.


Szépen elmész a boltba, megveszed amit kell megcsinalod magadnak a kaját,megeszed,aztán helló.

Bajban leszel, ha mindig másnak a támogatását várod.


Hívnak kajálni szépen mondod, hogy kösz nem.

Ennyi.


Lehet, hogy mondják majd, hogy bolond vagy,anorexiás leszel stb.. de kit érdekel?


Én is elkezdtem, mindjárt hozzák a tábla csokikat.

Szépen megköszöntem, beraktam a szekrényve, majd lementem a konditerembe.


Ennyi.

Sőt még ki is nevetnek, hogy mit akarok.


Hát nevessenek csak.

Ő dolguk, ez még az én döntésem.

2019. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell mást főzni, mást enni, egyed azt, amit anyád főz, csak kevesebbet, mint korábban. Anyád feltehetően jól főz, azért ettél korábban többet a kelleténél.
2019. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, magasság, súly?

Anyukád miket szokott főzni? Talán meg lehetne úgy is oldani, hogy azt eszed, amit ő főz a családnak, csak pl. a húsokhoz kevesebb köretet (pl. tészta, nokedli, krumpli) szedsz. Veszel magadnak friss és mirelit zöldségeket, ebből készítesz magadnak salátákat, párolt zöldséget, ezt eszed a köret mellé vagy helyett. Ha mondjuk szilvásgombóc vagy grízes tészta a második, akkor ebből csak egy kicsit eszel, és másik étkezésnél eszel valamit, ami a hiányzó fehérjét pótolja, pl. túrót, tojást, hozzá zöldségeket. Nézz körül otthon, milyen alapanyagok vannak, ha kell még valami, vedd meg magadnak előre. Egyél kevesebb kenyeret, csökkentsd a cukorfogyasztásod. Ha odafigyelsz a táplálkozásodra, így is lemehet az a pár kiló. Anyukád pedig megnyugszik, hogy nem utasítod vissza a főztjét.

2019. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Szia! Az én családom is pofázott. Rohadt irigyek az emberek.
2019. dec. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!