Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, miből áll egy...

Fogyókúrázók, miből áll egy napi menütök?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk egy átlagos nap, néha több-kevesebb eltérés.

Reggelire zabkása (jó nagy tányér, néha mézzel, lekvárral, kakaóporral, vagy magába, ahogy kedvem van)


Ebédre hatalmas adag saláta, már művészi szintre fejlesztettem, imádom. Mellé kenyeret szoktam többnyire sajttal. Vegetáriánus vagyok, és főtt ételt is ritkán kívánom. Ha mégis, akkor rántott sajt :)


Vacsora többnyire gyümölcsök, esetleg 1 sajtos kenyér, vagy valami sajtkrémes. Vagy ami maradt a salátából:)


Edzeni minden nap szoktam. Ezért annyira nem őrülök meg, ha mondjuk ebédre elfogy egy somlói, vagy bármi, amit épp megkívánok. Vacsorára szoktam szigorúbb lenni.


Amúgy edzés minden nap vagy futás, vagy spinracing. Mellettük a súlyzózás mindig megvan. Vagy elmegyek egy nagyot bicajozni. Én utálok koplalni, de ha kimarad egy edzés, többnyire egy vacsora is:) Ezzel a felfogással tudom rászánni magam a mindennapi sportra.

2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bár már nem fogyózom, de figyelek az evésre és sportolok is hetente 4-5x.

reggeli vagy zabkása (kis színes műanyag ikeás tálka) vagy natúr joghurt kis zabpehellyel, vagy rozskenyér vaj nélkül általában sonkával és uborkával, 1 szelet.

tízórai: 1-2 alma, vagy grapefruitból csinálok vízzel és kis lenmaggal turmixot.

ebéd: általában valami husi zöldségkörettel, vagy leves.

uzsonna: vagy gyümölcs, vagy natúr joghurt vagy sovány túrókrém édesítővel.

vacsora: itt is hús és zöldség, vagy tofu és zöldség.


ez van általában. de ha megkívánok valami édességet akkor csinálok palacsintát zabkorpával, vagy túrógombócot zabkorpával ,vagy veszek étcsokit.

2010. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggeli: 1 szelet teljes kiőrlésű tönkölykenyér zöldségekkel, sovány sajttal és egy pohár tejjel

Tízórai: gyümölcs amennyi belém fér :)

Ebéd: mindig más, de mindig valami húsmentes (vegetáriánus vagyok) és full egészséges kaja (semmi fehérliszt, cukor stb.)

Uzsi: fél csomag sovány túró natúr joghurttal összekeverve

Vacsi: legtöbbször tojás zöldségekkel és sovány sajttal, vagy valami zöldséges fasírt amiben nincs fehérliszt, és sütőben sült olaj nélkül

2010. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

REGGELI: 1 bögre tej, 1-2 szelet kenyér, felvágott, sajt, főtt tojás, zöldség

EBÉD: kis adag főtt kaja (bármi, amit anya főzött)

UZSI: pár szem gyümölcs

VACSORA: kis doboz natúr joghurt, felvágott, főtt tojás, sajt, zöldség


minden nap mozgok minimum fél órát

2010. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!