Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt le a fogyásom? Mi...

Bözse22 kérdése:

Miért állt le a fogyásom? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

84 kg indultam és lefogytam kevesebb mint két hét alatt 3 és fél kilót (tudom, hogy a heti ajánlott az egy kg, de mivel túlsúlyos vagyok, így az elején úgy tudom, hogy ez normális). Most viszont már itt tartok a 3. hétben és egy fél kilót visszahíztam és a mérleg egyszerűen nem akar a bal irány fele döcögni. Mivel én még diák vagyok vannak on-line óráim, és emiatt nem igazán jút idő a mozgásra, csak este fele. De akkor meg megyek sétálni (papírral) és csinálom Chloe Ting edzős videóit (1-2 legalább). Lehet, hogy amiatt állt le, mert már nem tudok annyit mozogni a házban az on-line oktats miatt? Mivel, addig amíg nem volt, mégis csak sétáltam fel le a házban, segítettem, takarítottam stb. Nem lépem át a nap 1500 kalóriát (vagy ha mégis, nem sokkal) és egészségesen is étkezek.


Nagyjából úgy terveztem, hogy minden hónapban lefogyok 5kg és akkor már valamiféle normális testsúlyt érek el.



2020. máj. 8. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A testsúly ingadozik, ezért akár növekedés is történhet fogyás közben. 1 hónap legyen az összehasonlított adatok között, ez nagyjából a valódi fogyást mutatja. A számodra ajánlott mérték legfeljebb 2,5 kg havonta.
2020. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlzó elvárások. Nem fog lemenni rólad havi 5 kiló és ne is menjen, mert megnyúlik a bőröd, nem fogja tudni követni. Lassú fogyás a cél, ingadozások bármikor előfordulhatnak. Mivel az edzéssel izmosodsz is, lesz olyan hét hogy stagnál vagy akár feljebb megy. Ha már hetek óta áll, akkor van baj, addig nem. Amúgy nagyobb részt a táplálkozáson múlik , nem az edzésen.
2020. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De hát... Hogy ne lehetne lemenni havi 5KG? Hogyha minden héten lemegyek 1 kg és egy nagyon picit, akkor ez simán működik! Láttam egy ezzel kapcsolatos kérdést itt, és azt mondtak, hogy simán le lehet. (akár még többet is, habár ennél többet azért nem akarok)


Hogyha vannak egyes emberek, akik 10-12 kg letudnak adni egy hónap alatt, akkor az a havi 5 kiló is összetud jönni.

2020. máj. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!