Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki esetleg a...

Van itt valaki aki esetleg a Chloe Ting edzéseket csinálja?

Figyelt kérdés
/Ő egy youtuber aki videókat tolt fel edzesrol/ nagyon sok lánynal láttam hogy a 2 hetes kihívásával mennyit sikerült lefaragni a házukból, én most csináltam meg az első napot, és az lenne a kérdésem hogy mind a 12 nap ugyan azokat a gyakorlatokat csináljam? Ami az első videójaban van benne?

2020. máj. 10. 21:23
 1/5 anonim válasza:
80%

Én az ő edzéseit csinálom, csak nem úgy ahogy általában szokták az övét hogy 2 hétig minden nap, hanem hetente háromszor. Így igaz hogy lassabban fog látszódni az eredménye, de bízok benne hogy egészségesebb mint két hétre leterhelni a testemet aztán meg annyi.

Egy edzés alkalmával az energiámtól függően 3-5 videót csinálok végig.

Amit mindig megcsinálok az a has és a láb videója. Ha szeretnéd belinkelem hogy melyiket.

Emellett általában megcsinálom a fenék edzést is és néha kar meg hát.

Ezeket szoktam váltogatni.

1 hónapja csinálom így és a lábam nagyon levékonyodott, a kezemen pedig látszódik hogy kezd izmosodni. A hasam csak egy kicsit lett vékonyabb, de elég kevés súlyfelesleg van rajtam szóval valószínű hogy emiatt.

De nem csak látszatra változtam hanem érzem hogy könnyebben meg tudom csinálni a gyakorlatokat, erősebb lettem.

Remélem ezzel segítettem valamennyit:)

2020. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%

[link]


Itt levan bontva,hogy melyik nap melyik videót kell megcsinálni

2020. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !:)
2020. máj. 11. 10:46
 4/5 anonim válasza:
Én pont ma kezdtem az 'Hourglass' programját, de majdnem belehaltam :D
2020. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem beválnak. Én is most a hourglass edzést csinálom, úgyszint meghalás :DDD
2020. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!